Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejdostupnější multifunkce řady Officejet

redakce 01.03.2010

Společnost HP rozšířila své portfolio produktů Officejet o nejdostupnější stolní multifunkční tiskárnu s faxem.

Nová tiskárna řady HP Officejet 4500 All-in-One nabízí barevný tisk, možnost kabelového, volitelně i bezdrátového připojení k síti a kombinaci čtyř funkcí vyžadovaných od multifunkčních zařízení pro domácí kancelář. Stejně jako ostatní tiskárny z řady Officejet poskytuje toto zařízení kvalitní barevný tisk při nízkých nákladech na stránku.
Tiskárna HP OfficeJet 4500 All-in-One v černém provedení je kompatibilní se systémy Microsoft Windows či Mac OS X Snow Leopard a nabízí možnosti tisku brožur, letáků i dalších dokumentů. Při použití papíru s logem ColorLok produkuje tiskárna rychleschnoucí dokumenty odolávající vyblednutí.
Díky doplňkové originální kazetě HP 901XL Black Officejet Inkjet Cartridge s největší výtěžností mezi nabízenými inkoustovými tiskárnami stejné třídy mohou uživatelé vytisknout až třikrát více stránek a dosáhnout tak vyšších úspor.
Zařízení HP Officejet 4500 All-in-One a HP Officejet 4500 Wireless All-in-One by měla být k dispozici na pultech prodejen v průběhu příštího měsíce. Koncová cena doporučená společností HP je 2 315 Kč za Officejet 4500 All-in-One a 3090 Kč za model Officejet 4500 Wireless All-in-One. Řada HP Officejet 4500 All-in-One je kompatibilní s kazetami HP 901 Black Officejet Ink, HP 901 Tri-colour Officejet Ink a HP 901XL Black Officejet Ink.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud