Menu

Adidas poslal špatný e-mail

19.04.2017 15:12 | Josef Mika + Přidat komentář
Adidas poslal špatný e-mail

Adidas poslal špatný e-mail | foto: CHIP

V dobré víře, ale dost nešikovně, zaslal sportovní koncern Adidas gratulační e-mail více než 25 000 běžcům – účastníkům letošního Bostonského maratonu.

Do předmětu e-mailu Adidas napsal: „Blahopřejeme, přežili jste Bostonský maraton!“ Adresáty byli všichni běžci, kteří doběhli do cíle. Jako první o této necitlivé zprávě informovaly místní noviny Boston Globe.

adidas

Za tento e-mail zchytal Adidas vlnu kritiky.       twitter.com / brackinbwandon

Na sociálních sítích se okamžitě zvedla vlna kritiky. Mnozí upozorňovali na čtyři roky starý teroristický útok na Bostonský maraton. V dubnu 2013 zde vybuchly dvě bomby ukryté v batohu. Tři lidé zemřeli, více než 260 osob bylo vážně zraněno. Na Twitteru na Adidas omluvil a uvedl: Je nám nesmírně líto, za tuto chybu se omlouváme“. V elektronické komunikaci evidentně platí: Nejdříve přemýšlej, až pak stiskni tlačítko „Send“.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení