Menu
CHIP Speedtest

Android 11: novinky, fámy a očekávané funkce

22.01.2020 08:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Android 11: novinky, fámy a očekávané funkce

Přestože si ještě nějakou dobu počkáme, než bude na všech smartphonech k dispozici Android 10, už se začínají šířit informace o jeho nástupci. Nachází se už v pokročilé fázi vývoje, ale prozatím za zavřenými dveřmi.

Očekává se, že Android 11 bude uveden v roce 2020. Tato verze operačního systému pro smartphony se má jmenovat "Android R" a dle zvyklosti se už i pro ni chystá označení odpovídající sladkostí.  Přestože možnost osahání systému je stále ještě daleko, jsou k dispozici informace od insiderů.

První test odhalující Android 11

android11-1

Zobrazený výsledek testu systému "Android R" je na zařízení Google Pixel 4 docela dobrý.

Zdá se, že Android 11 byl poprvé podroben testu v otevřeném prostředí. Jak ukazuje záznam, vystavený na benchmarkové stránce "GeekBench", byl na smartphonu Google Pixel 4 proveden test operačního systému "Android R". Je viditelná výsledná hodnota 712/2181 pro jedno- a vícejádrové testování. Berme to ale s rezervou. S čísly se samozřejmě mohlo také manipulovat.

Pokračování článku

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení