Menu

Bezplatně přehrávač videa pro Android: prémiová aplikace je dočasně v akci

16.10.2020 09:35 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Bezplatně přehrávač videa pro Android: prémiová aplikace je dočasně v akci

Bezplatně přehrávač videa pro Android: prémiová aplikace je dočasně v akci | foto: amrothman/Pixabay

Interní videopřehrávač, který je zpravidla součástí zařízení s Androidem, ne vždy nabízí všechny funkce, které by si uživatelé přáli. Momentálně je po omezenou dobu zdarma ke stažení na Google Play výkonný OPlayer.

Přehrávač pro Android podporuje velké množství formátů a dokáže zpracovat video i zvukové soubory. V případě potřeby lze pro video připojit i soubory s titulky. Média lze stáhnout prostřednictvím Wi-Fi nebo USB z dostupných zařízení a přehrávat off-line. To mohou ocenit uživatelé, kteří videa sledují například při cestování.

Ovládání aplikace je díky jasné struktuře jednoduché a snadno pochopitelné. Momentálně si lze aplikaci po omezenou dobu stáhnout bezplatně, jinak se prodává za 80 Kč.

Před stažením aplikace se raději ujistěte, zda stále trvá akce na její bezplatné stažení. Jde o časově omezenou nabídku, která může být v každý okamžik ukončena a aplikace bude opět zpoplatněna.

Stáhněte si: OPlayer

oplayer-logo

Video Player – OPlayer, aplikace pro Android 5.00.13

CHIP hodnotí Dobrý

Aplikace pro mobilní zařízení s Androidem podporuje lokální přehrávání široké řady audio a video formátů, a internetový streaming. Dočasně je k dispozici bezplatně, jinak za 80 Kč.

Stáhněte si

 

Výhody
automatické vyhledávání souborů
přehledný správce
umožňuje lokální přehrávání a online streaming

OPlayer: aplikace pro Android přehrává videa z mobilního telefonu, Google disku a NAS

oplayer1

Pomocí všestranného přehrávače si můžete pouštět videa i hudbu z vaší sítě. | Zdroj: OPlayer/Android

Poté, co si přehrávač stáhnete, je připraven k použití. Aplikace si nejprve na lokálním úložišti vyhledá všechny soubory, které jsou k tomu vhodné. Pokud je máte uložené na Disku Google, přehrávač to zvládne také, stejně jako například z NAS ve vaší domácí síti. Po zadání URL adresy lze sledovat i videa z YouTube. Během sledování videí lze přehrávání zpomalit nebo zrychlit jednoduše prostřednictvím odpovídajících ovládacích prvků v okně sledovaného videa.

OPlayer pro Android: silný přehrávač s příjemnými funkcemi

Mnoho uživatelů má zálohovaná videa na externích paměťových úložištích. Jejich přehrávání není pro OPlayer žádný problém. Aplikace prohledá kromě lokálního úložiště zařízení včetně SD karty i vaši síť včetně zálohovacích zařízení, připojeného notebooku nebo externího pevného disku, a zpravidla identifikuje a označí všechny kompatibilní formáty. Média lze přehrávat v samostatném okně, na rozdělené obrazovce nebo na pozadí, můžete tak v případě potřeby používat i jiné aplikace.

I přesto, že se jedná o jinak placenou verzi Pro, objevují se v aplikaci nabídky na nákupy. Zpravidla se jedná o dekodéry DivX.

mohlo by vás také zajímat: oblíbený přehrávač VLC Player se konečně také dočkal nové grafiky

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení