Menu

Cenová revoluce v Play Store: Google chystá paušální platbu za aplikace

31.10.2018 13:32 | Josef Mika + Přidat komentář
Cenová revoluce v Play Store: Google chystá paušální platbu za aplikace

Cenová revoluce v Play Store: Google chystá paušální platbu za aplikace | foto: CHIP

Náznaky toho, že Google pracuje na zavedení modelu paušálních plateb ve svém obchodě Play, se množí. S neomezeným přístupem k aplikacím by společnost mohla zaplnit další mezeru na trhu.

Zdá se, že Google v současnosti pracuje na předplatitelském modelu pro Obchod Play. Se službou budou mít Play Pass zákazníci přístup k množství placených aplikacím za jeden měsíční poplatek.
Přestože Google dosud tuto informaci nepotvrdil, podle xpa vývojářů se v kódu aplikace Play Store dají objevit jasné důkazy o plánování tohoto modelu. Kromě toho se vynořily screenshoty z průzkumu Googlu, kde se ptal uživatelů na vhodný název plánované nabídky.

paypass2

„Google Play Pass“: Revoluce na trhu aplikací?

Snímek obrazovky naznačuje, že uvedení předplatitelského modelu v obchodě Google Play na sebe nenechá dlouho čekat. Nakonec Google je známý tím, že se v uživatelských průzkumech ptá uživatelů na názory na nové funkce.
U konkurence bychom podobné modely předplatného hledali marně. Zavedením nabídky „Play Pass“ by Google získal před Applem značný náskok a výhodu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení