Menu

Chytré hodinky s elegancí a prémiovou výbavou

11.07.2019 07:59 | Milan Loucký + Přidat komentář
Chytré hodinky s elegancí a prémiovou výbavou

Chytré hodinky s elegancí a prémiovou výbavou | foto: CHIP

Společnost Smartomat uvádí na trh svoji první řadu chytrých hodinek Armodd. Pro své zákazníky si připravila dámskou verzi Armodd Candywatch a pánskou verzi Armodd Silentwatch.

Za maloobchodní cenu 2590 Kč nabídnou hodinky Armodd celou řadu užitečných a prémiových vychytávek.

Armodd Candywatch

Dámská vlajková loď chytrých hodinek Armodd Candywatch je dostupná ve dvou barevných variantách – stříbrné a zlaté. Elegantní tvary doplňuje kovový magnetický řemínek, ke kterému je možné dokoupit vyměnitelný kožený řemínek v bílém a černém provedení. Dotykový barevný displej s vysokým jasem je chráněný sférickým sklem a umí pět variant zobrazení ciferníku.

Armodd Candywatch vyniká řadou praktických funkcí využitelných v běžném životě. Patří mezi ně: vyhledávání telefonu, notifikace volání, notifikace a zobrazení SMS a dalších oblíbených textovacích aplikací, monitoring spánku, buzení vibracemi, devět sportovních režimů, měření ušlých kroků, snímání tepové frekvence, dálková spoušť fotoaparátu i možnost monitorování menstruačního cyklu.

Armodd Silentwatch

Pánské chytré hodinky Armodd Silentwatch jsou k dostání ve dvou provedeních – černé a stříbrné. Prémiový pocit z produktu podtrhuje kovový řemínek. Ten lze v případě potřeby vyměnit za sportovní variantu ze silikonu, u které si mohou zákazníci vybrat z šedé, žluté a červené mutace. Dotykový barevný displej s technologií anti-fingerprint nabízí možnost nastavit si vlastní obrázek či fotografii.

Chytré hodinky Armodd Silentwatch upozorňují na příchozí hovory, notifikují a zobrazují SMS a zprávy z mnoha oblíbených textovacích aplikací, měří sportovní aktivity, ušlé kroky, vzdálenost, spálené kalorie, monitorují spánek a snímají tepovou frekvenci.

Pro „androiďáky i jablíčkáře”

Chytré hodinky Armodd Candywatch a Silentwatch jsou chráněny proti vodě a prachu odolnou konstrukcí z nerezové oceli s certifikátem IP68. Obě varianty jsou plně kompatibilní s operačními systémy Android a iOS. Veškerá nastavení a přehled všech statistik jsou pro uživatele dostupné v aplikaci WearHealth.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení