Menu

Chytré hodinky s podporou eSIM

29.11.2018 10:43 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Chytré hodinky s podporou eSIM

Chytré hodinky s podporou eSIM | foto: CHIP

T-Mobile začíná v Česku prodávat chytré hodinky Samsung Galaxy Watch s podporou eSIM, tedy elektronické SIM Karty. Hodinky nabízí dlouhou výdrž na baterie, množství funkcí a hezký design.

Společnost T-Mobile zahájila prodej chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 46 mm, a to ve verzi LTE. Jedná se o jedny z prvních chytrých hodinek s podporou eSIM, tedy vestavěné SIM karty. Galaxy Watch LTE tak svým majitelům nabídnou nezávislost na mobilním telefonu. Uživatel pomocí nich může telefonovat a nemusí být v blízkosti chytrého telefonu. 

samsung-galaxy-watch-silver-5-nahled

Galaxy Watch LTE jsou pro zákazníky k dispozici na e-shopu T-Mobilu a v 10 značkových prodejnách v Praze (Nový Smíchov, Metropole Zličín, Národní třída), v Pardubicích (Palác Pardubice), Ostravě (Nová Karolína), Brně (Olympia Centrum), Opavě (U Fortny), Hradci Králové (OC Futurum), Liberci (Forum Liberec) a Plzni (OC Plzeň Plaza). Od T-Mobilu lze Samsung Galaxy Watch zakoupit za cenu 10 489 Kč, v případě nákupu i se smlouvou pak za 8 741 Kč. V případě pořízení na splátky bude zákazník měsíčně splácet 380 Kč po dobu 23 měsíců.

esim1-nahled

Porovnání různých typů SIM karet a vestavěné eSIM karty, kterou představuje malý čip integrovaný přímo do zařízení.

Samsung Galaxy Watch LTE může nový majitel využívat hned dvěma způsoby. Buď jako samostatné zařízení s podporou eSIM, které s jiným telefonním číslem může používat jako druhé zařízení paralelně se svým „hlavním“ chytrým telefonem. Na svém telefonu si uživatel může nastavit přesměrování příchozích hovorů. Anebo jako hodinky využívající podpory Bluetooth, které však pro využívání mobilních služeb musí být v blízkosti uživatelova chytrého telefonu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení