Menu

Co je nového v Java světě

11.10.2017 15:46 | Josef Mika + Přidat komentář
Co je nového v Java světě

Co je nového v Java světě | foto: CHIP

Pro „Javisty“ je na listopad připravený druhý ročník konference JavaDays 2017, kde mohou pohodlně načerpat informace o tom, co momentálně Java světem hýbe.

Konference JavaDays odstartovala v loňském roce úspěšně, proto se vývojáři mohou letos v polovině listopadu těšit na její druhý ročník. Jedná se o jedinečnou dvoudenní akci zaměřenou speciálně na Java komunitu, která je největší událostí svého druhu u nás. Nabídne nejucelenější přehled novinek o Javě, nejpoužívanější platformě v podnikovém prostředí. A také možnost potkat se s nejvýznamnějšími osobnostmi Java scény od nás i ze zahraničí. Jedinečná je také příležitost setkat se s ostatními vývojáři, programátory a Java nadšenci a navázat kontakty v této odborné komunitě.

Konference JavaDays je připravena na 13. a 14. listopad 2017 a proběhne v prostorách Premiere Cinemas, VIVO! Hostivař. Na stránkách www.javadays.cz postupně přibývají podrobné informace o konferenci, řečnících i tématech jednotlivých přednášek. Najdete tu i možnost registrovat se jako účastník konference.

javadays2016-041

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení