Menu

Energy Sistem představuje hudební reprobox

24.01.2018 07:13 | Milan Loucký + Přidat komentář
Energy Sistem představuje hudební reprobox

Energy Sistem představuje hudební reprobox | foto: CHIP

Přední španělský výrobce spotřební elektroniky společnost Energy Sistem s důrazem na originalitu a design, uvádí na český a slovenský trh bezdrátový reprobox Energy Music Box 9.

Novinka nabízí špičkový zvuk s výkonem až 40 W a technologii True Wireless Stereo umožňující vzájemné bezdrátové propojení dvou zařízení současně.

Kvalitní zvuk i provedení

Nový stylový reprobox Energy Music Box 9 spojuje nejvyšší kvalitu v oblasti designu, precizní konstrukce a zvuku s řadou technologických vychytávek. Špičkový zvuk je dosažen kombinací dvou dynamických širokopásmových reproduktorů, dvou výškových reproduktorů a jednoho zesilovače, které doplňuje pasivní basová membrána zdůrazňující nízké frekvence. Maximální 40W výkon zařízení lze prostřednictvím technologie True Wireless Stereo zdvojnásobit, neboť umožňuje spárovat dva reproboxy do jednoho bezdrátového systému. Uživatel si přitom může určit, zda bude soustava obou reproboxů hrát v režimu stereo či jeden z reproboxů pravý a druhý levý kanál.

Vysokou variabilitu připojení ke zdroji hudby umožňuje bezdrátová technologie Bluetooth 4.2 s dosahem až deset metrů, doplněná o audio vstup, USB port a slot pro paměťovou microSD kartu. Součástí zařízení je také FM rádio či zabudovaný mikrofon, jehož prostřednictvím lze snadno vyřizovat případné telefonáty.

Dobíjitelný lithiový 4000mAh akumulátor nabízí výdrž až 14 hodin na jedno nabití, přičemž o aktuálním stavu zbývající energie uživatele informuje LED indikátor.

Cena a dostupnost

Společnost Energy Sistem nabízí nadstandardní tříletou záruku bez omezení a reprobox Energy Music Box 9 si mohou zákazníci koupit za doporučenou koncovou cenu 2890 korun.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení