Menu

Ergonomická myš Logitech

20.08.2018 11:13 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Ergonomická myš Logitech

Ergonomická myš Logitech | foto: CHIP

Nejdokonalejší ergonomickou myší je podle Logitechu její nový model MX Vertical. Snižuje namáhání zápěstí a předloktí bez snížení produktivity práce.

Společnost Logitech představila MX Vertical, svoji dosud nejdokonalejší ergonomickou myš, která kombinuje ergonomickou konstrukci s výkonem špičkových produktů řady Logitech MX. Myš je navržena tak, aby se snížila namáhání předloktí a tlak na zápěstí. Její neobvyklý 57° svislý sklon byl optimalizován s ohledem na ergonomickou polohu ruky, aniž by se tím omezila produktivita práce.

Vědecky otestovaná a odborníky na ergonomii schválená myš je zkonstruována tak, aby se dala přirozeně uchopit, asi jako kdybyste chtěli někomu podat ruku. Její svislý sklon umožňuje ve srovnání s používáním běžné myši snížit svalovou aktivitu až o 10 %, aniž by se jakkoliv narušila funkčnost. Komfortní tvar myši vyhovuje různým tvarům a velikostem ruky a texturovaný pryžový povrch a opěrka palce zajišťují pevný a přirozený úchop.

MX Vertical obsahuje snímač s vysokou přesností a rozlišením 4000 DPI. Výsledkem je až čtyřnásobné zkrácení potřebných pohybů ruky a snížení únavy při práci s myší. Přepínač rozlišení umožňuje okamžitě nastavit rychlost a přesnost pohybu kurzoru. Plně nabitá dobíjecí baterie vydrží až čtyři měsíce a rychlé jednominutové nabíjení vystačí až na tři hodiny práce. Díky funkcím Logitech Easy-Switch a Logitech Flow můžete s myší přepínat mezi dvěma počítači, a dokonce mezi nimi kopírovat a vkládat obsah, obrázky a dokumenty. Myš stojí 99,99 dolarů, přičemž předobjednávky budou k dispozici na webu Logitech.com od 20. srpna.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení