Menu
CHIP Speedtest

Galaxy Xcover Pro: co dokáže nový extrémní Samsung

09.01.2020 12:00 | Jiří Palyza
Galaxy Xcover Pro: co dokáže nový extrémní Samsung

Ještě to není oficiální, přesto by se měl brzy na trhu objevit nový smartphone řady Xcover od Samsungu.

Je určen uživatelům, kteří mají na mobil vysoké nároky a chtějí jej mít všude s sebou. Samsung jej právě proto postavil obzvlášť stabilním a robustním způsobem. Samsung Galaxy Xcover Pro by se měl na trhu objevit v průběhu února. Nyní se objevily obrázky a kompletní specifikace outdoorového smartphonu. Tiskové fotografie spolu s technickými údaji odhalují všechny podrobnosti.

Očekávána cena, se kterou by měl být telefon v průběhu února uveden, je kolem 13 000 Kč. Smartphone s modelovým označením SM-G715F získal teprve nedávno WiFi certifikaci.

Samsung Galaxy Xcover Pro je zařízení s certifikací IP68 se silným polykarbonátovým pouzdrem, které ho chrání před prachem, vodou a nárazy. Váží přes 200 gramů.

Specifikace nového modelu Xcover

galaxyxcover1

Takto by měl vypadat nový a zvlášť robustní smartphone Samsung.

Model je vybavený Full HD LCD displejem s velikostí úhlopříčky 6,3" s poměrem stran 20 : 9 a rozlišením 2400 x 1080 pixelů. Na přední straně displeje je také otvor pro kameru.

Zařízení je osazeno osmijádrovým procesorem Exynos 9611 taktovaným 2,0 GHz s podporou 4 GB RAM. Interní paměť telefonu má kapacitu 64 GB. Prozatím není jasné, zda je smartphone vybaven slotem microSD pro rozšíření paměti.

Na zadní straně telefonu je umístěna dvojitá kamera. První čočka má rozlišení 25 Mpx a druhá širokoúhlá 8 Mpx; přední kamera snímá s rozlišením 13 Mpx. Osazená baterie nabízí kapacitu 4020 mAh. Telefon běží na Androidu 10 s uživatelským rozhraním One UI 2.0. Z hlediska hardwarových rozhraní a konektivit je zařízení vybaveno USB C, Bluetooth 5.0 a NFC.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení