Menu

Generátor vody

20.11.2018 14:26 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Generátor vody

Generátor vody | foto: CHIP

V České republice je nyní k dispozici první kancelářský atmosférický generátor vody, který nabízí společností Sharp. Model Skywell 5TE je vybaven technologií, přeměňující okolní vzduch na čistou pitnou vodu bez potřeby vodovodních potrubí.

Zařízení pracuje na principu shromažďování vlhkosti pomocí kondenzace a následné filtrace. Voda prochází sedmistupňovým vzduchovým a vodním filtračním systémem, dále dochází k čištění pomocí ultrafialového záření a ošetření ozónem pro odstranění prachu, vzduchových částic, bakterií a dalších nečistot. Vestavěných „chytrý“ monitorovací systém zařízení Skywell podle výrobce monitoruje každou kapku vydávané vody, aby byla zaručena její čistota a vysoká kvalita.

skywell-beauty5-1-nahled

Skywell je ekologicky šetrnou alternativou k zásobníkovým výdejníkům vody nebo plastovým lahvím, neboť odstraňuje potřebu dodávek vody nebo jednorázových lahví. Zařízení Skywell je dodáváno s uživatelsky upravitelným 8“ interaktivním displejem, na němž běží aplikace Skywell. Aplikace umožňuje vytvořit si vlastní spotřební profil, nastavit si denní cíle spotřeby vody a následné sledování postupu v průběhu pracovního dnem týdne nebo měsíce. Provoz zařízení Skywell vyžaduje pouze zdroj napájení.

skywell-3qtrright-1-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Výroba vody.

    Dobrý deň,je dostupný prístroj aj na Slovensku ?. Aká je cena prístroja a aké sú parametre voda/deň, ako často sa menia filtre.Dakujem.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení