Menu

Hardware

Beta verze hry New World od Amazonu jede na nejvyšší obrátky. Nicméně se objevují stížnosti na problémy s konkrétními grafickými kartami. Někteří hráči dokonce hlásí, že u špičkových modelů došlo k jejich zničení.

Huawei Watch 3 Pro jsou krásné chytré hodinky, ale oproti modelu Huawei Watch GT 2 Pro nabízí, alespoň prozatím, jen pár věcí navíc, které sotva opodstatní dvakrát vyšší cenu.

Stále více uživatelů hlásí vážné problémy s obrazovkou telefonu Samsung Galaxy S20. Příčiny komplikací nejsou známy, ale mohou rychle zničit displeje zařízení.

Čínský výrobce smartphonů Xiaomi zřejmě plánuje vyvinout futuristický mobilní telefon se zaobleným displejem po všech stranách a bez tlačítek. Naznačuje to nedávno objevený patent.

Herní konzole PlayStation od Sony je dostupná už v páté generaci. Přestože je v prodeji oficiálně od loňského listopadu, moc dostupná není. Může za to velký zájem fanoušků i nedostatek čipů. My jsme měli možnost vyzkoušet verzi s mechanikou – kromě ní je v nabídce i levnější verze Digital Edition bez optické mechaniky.

Delší poslech hudby, navigace v neznámém terénu, focení a natáčení videí – to vše jsou činnosti, které mohou vést k rychlému vybití akumulátoru smartphonu. Mnoho uživatelů si už proto zvyklo s sebou nosit náhradní zdroj, powerbanku, z níž se dá v případě potřeby dobít.

Společnost Huawei vyvinula operační systém HarmonyOS jako náhradu za Android v důsledku obchodních omezení, uvalených vládou USA. Jak dokazují aktuální čísla, operační systém má už značný počet uživatelů.

Na veletrhu MWC 2021 Samsung poprvé umožnil nahlédnout do svého příštího operačního systému pro chytré hodinky. Jaké trumfy drží One UI Watch v ruce a na co se uživatelé mohou těšit.

Bude iPhone 13 skutečně uveden na trh? Společnost Apple by v jeho případě mohla šlápnout vedle. Někteří zákazníci mají z nového smartphonu obavy kvůli pojmenování.

První vlajkový model společnosti Vivo uvedený na náš trh v nás zanechal nejlepší dojem a má šanci zlákat hodně zájemců, hlavně milovníků natáčení akčního videa.

Spousta výkonu, kvalitní displej a brutální výdrž akumulátoru: Asus dělá u herního smartphonu hodně věcí dobře. Nechá si ale za ně také dobře zaplatit.

Tak jako jiné globální softwarové společnosti i Facebook si občas pohrává s myšlenkou na nějaký ten hardware. Tentokrát se zaměřil na chytré hodinky, kdy s předstihem oznámil model s odnímatelným displejem a dvěma fotoaparáty. K dispozici by měly být příští léto.

Na nový model Samsung Galaxy S21 FE si zákazníci budou pravděpodobně muset ještě nějakou dobu počkat. Podle dobře informovaných zdrojů společnost Samsung výrobu smartphonů zastavil.

V těchto dnech nás sužují vysoké teploty, které budou kulminovat o víkendu. Vedra nesvědčí ani technologiím. Apple upozorňuje, že ať už jde o iPhone, iPad, Apple Watch nebo Macbook, pokud se zařízení příliš zahřejí, může dojít k trvalému poškození jejich akumulátorů.

Do budoucna by si hráči mohli užívat hry pro Xbox pouze s televizorem bez použití konzole. Microsoft plánuje TV stick, pomocí kterého to bude možné.

Nový model notebooku Acer ENDURO Urban je navržen pro větší výdrž při častém přenášení a používání v různých prostředích. K jeho hlavním přednostem patří výdrž akumulátoru, dobrá čitelnost na slunci a kryté porty. 

Firma Huawei nabídla první pohled na nový špičkový model P50. Zaměřuje se u něj především na jeho nezvyklé řešení fotoaparátu, které ovšem nijak neubírá na jeho špičkové kvalitě.

Z nových verzí herních konzolí PlayStation 5 se stalo nedostatkové zboží: navzdory rekordním číslům Sony nedokáže poptávku svých fanoušků uspokojit

Jako každý rok pořádal Acer koncem května výroční tiskovou konferenci, na které představil novinky všech produktových kategorií. Dočkali jsme se uvedení nových pracovních, kreativních i herních notebooků, chromebooků, herních počítačů a monitorů.

Na podzim se očekávají tři nové modely smartphonů v řadě Galaxy. Patří k nim i třetí generace skládací verze Galaxy Z Fold 3, o které nyní unikly informace, týkající se připravovaného fotoaparátu.

<< <   1 2 3 ...   >>

Huawei Watch 3 Pro jsou krásné chytré hodinky, ale oproti modelu Huawei Watch GT 2 Pro nabízí, alespoň prozatím, jen pár věcí navíc, které…

Herní konzole PlayStation od Sony je dostupná už v páté generaci. Přestože je v prodeji oficiálně od loňského listopadu, moc dostupná není.…

První vlajkový model společnosti Vivo uvedený na náš trh v nás zanechal nejlepší dojem a má šanci zlákat hodně zájemců, hlavně milovníků…