Menu
CHIP Speedtest

Hardware

Apple představil hned dva nové modely svých chytrých hodinek: Apple Watch Series 6 a levnější SE.  Není to ale vše. Spolu s nimi uvolnil update operačního systému watchOS 7. 

Na své velké prezentační akci v úterý 15. září Apple představil nové produkty. Koncern uvedl nové hodinky a iPady, a poprvé také spojil a zjednodušil několik variant služeb předplatného. Podle očekávání ale iPhone 12 chyběl.

Fanoušci Apple už netrpělivě očekávají novou verzi bezdrátových sluchátek AirPods 3. Svou koncepcí budou podobné  drahému modelu Pro, což se předpokládá i o funkcích.

Jihokorejský výrobce představil nejnovější generaci svých sluchátek Galaxy Buds, nyní s rozšířením názvu Live. Sluchátka True Wireless disponují aktivním potlačením hluku a také by měla vydržet delší dobu bez dobití.

Uživatelé novějších modelů iPhone a tabletů iPad už mohou nějaký čas odemykat svá zařízení pomocí rozpoznání obličeje, Face ID. Beta verze operačního systému pro počítače Mac nyní naznačuje, že tato platforma bude podobnou funkci také brzy nabízet.

Extrémně drahý a výkonný herní monitor s 35” úhlopříčkou, WQHD rozlišením a prohnutou obrazovkou je s ohledem na cenu okolo 60 000 Kč určen pro nejnáročnější a bohaté hráče.

Možná vás od úvah o upgradu vaší domácí sítě na špičkový Wi-Fi router s podporou nastupujícího standardu 802.11ax (nebo také Wi-Fi 6), odradila opravdu vysoká cena. Už nemusí.

Vyzkoušeli jsme bezdrátová sluchátka značky Gogen. Vzhledem k jejich parametrům se jedná o poměrně výhodnou koupi.

V průběhu nadcházejících měsíců představí Qualcomm svou nejnovější vlajkovou loď v oblasti procesorů, Snapdragon 875. Jeden z insiderů nyní zveřejňuje další podrobnosti, které odhalují specifikace očekávaného SoC.

Uvedení čipu od Intelu se 7nm technologií musí být po zdlouhavých prodlevách odloženo o mnoho měsíců. Technologický gigant nyní řeší důsledky a restrukturalizuje svůj management.

Společnost PocketBook začíná prodávat dlouho očekávanou čtečku Color s barevnou technologií elektronického inkoustu. Zároveň jde do prodeje i čtečka Touch Lux 5.

 

Společnost Sony oznámila, že její hlavní řada televizorů bude rozšířena o 48" model OLED. Sony A9 nabízí obraz ve kvalitě 4K, podporu HDR a díky nejnovějším technologiím i podporu nových generací herních konzolí.

Rychlý telefon s velkým úložištěm, prostorným displejem, vysouvací kamerou a velmi dobrým fotoaparátem za vynikající cenu. Jen služby od Googlu chybí.

Směrovače jsou branou do internetu – ale také potenciálním rizikem z hlediska internetové bezpečnosti. Mnoho výrobců bezpečnost opomíjí, a to v některých případech až v zarážející míře.

Acer kažodoročně na konferenci next@acer představuje novinky ze svého portfolia. Na letošní online prezentaci představil hlavně nové notebooky, včetně celé nové řady.

Vzhledem k množství různých hardwarových konfigurací není vždy snadné určit, zda se na vašem počítači spustí konkrétní počítačová hra.

Za atraktivní cenu nabízí kromě ANC i průměrnou výdrž na baterii, pohodlný design a hlavně slušný zvuk.

Honor MagicBook 14 nabízí kvalitu, vysoký výkon, dlouhou výdrž na baterii a perfektní zpracování. To vše za atraktivní cenu.

První brýle virtuální reality s názvem Windows Mixed Reality byly představeny v rámci veletrhu IFA před třemi lety. Do projektu se zapojili všichni známí výrobci počítačů a notebooků, jen HP s brýlemi Reverb VR šlo svou vlastní cestou. Nyní HP představuje zajímavého nástupce s názvem Reverb G2.

Samsung rozšiřuje řadu chytrých zařízení pro domácí zábavu. Nově do ní přibyl model Terrace – první televizor značky Samsung s rozlišením 4K, technologií QLED a vodě odolnou certifikací IP55 pro použití v exteriéru. Hodí se tedy třeba na zahradu, nebo terasu.

<< <   1 2 3 ...   >>

Druhá generace cenově nejlevnějšího přenosného počítače od Microsoftu dostala o trochu větší displej s jemnějším rozlišením, malinko výkonnější…

Galaxy A71, nový model smartphonu Samsung vyšší střední třídy, na první pohled upoutá svým jasným a barvami zářícím SuperAMOLED displejem s…

Uživatelé, kteří pracují na notebooku s citlivými informacemi, musí občas používat soukromý filtr, který po nasazení na displej přenosného…

Komerční sdělení