Menu

Hardware

Pro mnoho hráčů je grafická karta Nvidia RTX 3080 snem, který je kvůli omezeným dodávkám a vysokým cenám nesplnitelný. Nvidia to chce změnit technologií virtuální karty RTX 3080, která by byla dostupná pro všechny platformy. Umožní to superpočítač GeForce Now Superpod, který byl vyvinut speciálně pro cloudové hraní.

Výrobce tiskáren čelí vážným obviněním: uživatelům, kteří měli prázdné inkoustové kazety, byly údajně omezeny funkce faxování a skenování. Na japonskou firmu byla kvůli tomu podána žaloba.

Společnost Huawei kromě očekávaných novinek, tedy smartphonu nova 9 a chytrých hodinek Huawei Watch GT 3, představila i zajímavá bezdrátová sluchátka v designu rtěnky – Freebuds Lipstick.

Na uvedení nového smartphonu značky Huawei na náš trh jsme čekali celý rok. Prozatím se k nám sice nedostane vlajková loď P50, ale cenově mnohem dostupnější smartphone střední třídy s krásným designem a vynikajícím fotoaparátem.

V mnoha routerech TP-Link je bezpečnostní zranitelnost, která je stále zneužívána ke hromadnému odesílání SMS přes LTE. Majitelé routerů této značky by měli co nejdříve zkontrolovat, zda jsou pro jejich zařízení k dispozici aktualizace.

Acer představil aktualizovanou řadu ekologických produktů Vero, herní počítače a příslušenství, chromebooky, inovované kreativní notebooky ConceptD a bundu vyrobenou z výtažků z použité kávové sedliny, to jsme od výrobce počítačové techniky nečekali.

Uživatelé Apple Watch mohou chytré hodinky ovládat nejen dotykem nebo hlasem, ale nově také gesty rukou, aniž by se jich museli dotýkat. To, co vypadá trochu jako magie, funguje jen na několik operací a velmi jednoduše.

Galaxy Z Flip 3 zaujme drobnými, ale příjemnými inovacemi. Samsung přidal minimalistický přídavný displej na vnější straně. Hlavní ohebný displej boduje skvělými barvami, vysokým jasem a u skládacího modelu poprvé také vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz. Jen ten akumulátor...

Čínský výrobce Huawei plánuje revoluci na trhu s mobilními telefony: do budoucna se uživatelé smartphonu obejdou bez přítomnosti elektrické zásuvky. Místo toho bude jako zdroj energie sloužit slunce.

Hlavní disk počítače se systémem Windows uživatelé téměř ve všech případech najdou pod písmenem C. Pokud se připojí další disky, jsou označeny D, E, F atd. Proč ale abecední pořadí začíná písmenem C a ne A? A co se vlastně stalo s písmenem B?

Nejnovější aktualizace herní konzole PlayStation 5 zřejmě přinesla také malé zvýšení výkonu. Díky tomu nyní běží některé hry lépe.

Ve středu Microsoft představil nové modely své řady Surface. Všechny nové produkty mají stylový design a spoustu nových funkcí.

Uživatelé iPhonů doposud pro připojení používali Lightning čili konektor od Apple. Návrh zákona Evropské komise to ale brzy může změnit. Podle něj totiž všechny chytré telefony mají být vybaveny rozhraním USB-C, které mají už téměř všechna nová zařízení s Androidem.

Rozhovor s Madhavem Shethem, spoluzakladatelem, viceprezidentem a generálním ředitelem pro Indii, Evropu a Ameriku společnosti Realme, která se nově stala šestým největším výrobcem smartphonů.

Herní konzole PlayStation 5 získává dlouho očekávanou aktualizaci. 15. září 2021 Sony konečně odemkla možnost rozšíření interní paměti zařízení.

Pro fanoušky Applu a jeho produktů byla v úterý večer na programu jedna z nejdůležitějších událostí roku: výroční prezentace. Kromě nových modelů iPhonů 13 byly představeny také chystané chytré hodinky a iPady. Celkově ale oproti očekávání zavládlo jisté zklamání.

Apple v úterý tento týden představil nové modely iPhonu 13, nové iPady a hodinky Apple Watch 7. Shrnujeme nejdůležitější informace o nových zařízeních kalifornské firmy.

Na září 2021 Apple připravuje velké klíčové oznámení. Kromě očekáváných iPhonů 13 zasvěcené zdroje hovoří i o mnoha dalších novinkách, například AirPods, Apple Watch Series 7, iPadu Mini a MacBooku Pro.

Rychlý operační systém, větší kapacita akumulátoru a paměti, lepší fotoaparát: existuje mnoho důvodů, proč si pořídit nový mobil. Staré modely byste ale neměli ihned likvidovat. Pokud máte ještě někde ve skříni svůj starý mobil, můžete se radovat. Mnoho z nich nyní dosahuje sběratelské hodnoty a lze za ně získat pěknou sumu.

Prémiová TWS sluchátka, která dosahují rekordních výsledků téměř ve všech kategoriích našeho testu. I ony mají ale nějaké chyby.

<< <   1 2 3 ...   >>

Na uvedení nového smartphonu značky Huawei na náš trh jsme čekali celý rok. Prozatím se k nám sice nedostane vlajková loď P50, ale cenově…

Xiaomi 11T Pro si v testu vedl téměř ve všech ohledech výborně. Skvěle vybavený smartphone vyšší střední třídy nabízí špičkový výkon,…

Smartphony už většinou nabízejí dostatečnou kvalitu snímků a pohotovost, takže z trhu prakticky vytlačily digitální kompaktní fotoaparáty. Co…