Menu

HD Wi-Fi bezpečnostní kamery pro chytrou domácnost

08.06.2018 08:05 | Milan Loucký + Přidat komentář
HD Wi-Fi bezpečnostní kamery pro chytrou domácnost

HD Wi-Fi bezpečnostní kamery pro chytrou domácnost | foto: CHIP

Nové mydlink kamery nabízejí novou funkci nahrávání videa na váš osobní cloud a jsou kompatibilní s platformami Amazon Alexa a Google Assistant. 

D-Link představil tři nové mydlink HD Wi-Fi kamery, které vašemu domovu či kanceláři zajistí spolehlivý dohled. Jsou plně kompatibilní s platformami Amazon Alexa a Google Assistant, což majitelům zařízení Google Chromecast a Amazon Fire TV Stick umožňuje použít pouze hlasové ovládání pro streamování živého přenosu.

Pomocí aplikace mydlink, která je zdarma ke stažení, je možné sledovat dění na svém mobilním telefonu či tabletu. Kamery detekují pohyb i zvuk, disponují nočním režimem a automaticky posílají upozornění, pokud zaznamenají nějakou událost. Umožňují nahrávání na SD kartu, do mobilního zařízení nebo do chráněného osobního cloudu. Záznam lze přehrát i zpětně přímo z cloudového úložiště nebo jej stáhnout do svého mobilního zařízení. Obousměrný přenos zvuku umožňuje komunikaci mezi kamerou a mobilním zařízením.

Díky dalším funkcím dostupným v aplikaci mydlink si každý majitel kamery může zvýšit bezpečnost své domácnosti nastavením automatizace a pravidel. Např. přidáním dalších zařízení jako je chytrá zásuvka je možné nastavit automatické rozsvícení světel. Kamery podporují také služby IFTTT (if this, then that), což umožňuje jejich spolupráci s velkým počtem dalších zařízení.

Kamery jsou kompaktní a nenápadné a díky svému Wi-Fi připojení mohou být umístěny kdekoli. Model DCS-8010LH nabízí HD rozlišení 720p a pozorovací úhel 120°, DCS-8300LH dokonce Full HD rozlišení 1080p s úhlem pohledu 140°. Full HD kamera DCS-8525LH s funkcí otáčení a naklánění zvládne úhel až 340° horizontálně a 110° vertikálně.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení