Menu

Hudba, která poslechne na slovo

02.03.2018 18:46 | Milan Loucký + Přidat komentář
Hudba, která poslechne na slovo

Hudba, která poslechne na slovo | foto: CHIP

Představte si, že vás doma hudba poslouchá na slovo. Zpěvačky, zpěváci, kapely, DJs i orchestry, prostě všichni.

Není to ale nic nereálného. S rozvojem chytré domácnosti totiž začínají přebírat roli v ovládání domácnosti hlasoví asistenti. Pak stačí říct a hudba hraje podle vašeho přání.

Nový zesilovač Origin Acoustics Valet lze jednoduše propojit s reproduktorem hlasového asistenta Amazon Echo Dot a společně pak vytvářejí interaktivní systém. Takto lze přehrávat jak hudbu, tak i hlas „asistentky Alexy“ přes reproduktory v místnosti, což znamená obrovské vylepšení zvukové kvality.

„Trend rozvoje chytré domácnosti spěje k centralizovanému ovládání celé domácnosti – od topení, osvětlení či žaluzií až po hudbu. K řízení těchto funkcí se vedle integrovaných dotykových zařízení stále více prosazují hlasoví asistenti,“ informuje Ondřej Žatečka z Audiopro.

Přímo přes Origin Acoustics Valet máte přístup k nejznámějším zvukovým knihovnám jako jsou Amazon Music, Spotify, Pandora, TuneIn a další. Prostřednictvím systému lze samozřejmě přehrávat i hudbu z externích zdrojů. 

Estetického splynutí Dotu s místností dosáhnete snadno díky patentovanému rychloupínacímu systému společnosti Origin, ke kterému nepotřebujete žádné nářadí. Dot je možné upevnit na strop za perforovanou reproduktorovou mřížku. Připojit lze až čtyři Doty. Vzhledem k tomu, že spolu dokáží vzájemně komunikovat, celý dům se stává jedním velkým interaktivním hřištěm.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení