Menu

Klávesnice ve stylu psacího stroje…

19.02.2018 23:27 | Milan Loucký + Přidat komentář
Klávesnice ve stylu psacího stroje…

Klávesnice ve stylu psacího stroje… | foto: CHIP

… co píše pomocí hmatníku na virtuální klávesnici na obrazovce vašeho iPadu.

Pokud vás něco už dlouho nerozsekalo tak jako nás, tak vám dáváme inspiraci, abyste zapátrali po internetových obchodech celého světa – a možná, že se vám pak podaří sehnat tuhle naprostou šílenost. Psací stroj, který ale místo psacího válce má držák na tablet a místo typových pák, které přenášely přes barvicí pásku na papír otisky na nich vylitých písmen, má vnitřní elektroniku s pákou, která matlá po virtuální klávesnici vašeho tabletu!

No řekněte, není tohle právě to správné retro pro vás?

Tak přejeme hodně úspěchů při shánění této klávesnice, jejíž hmotnost odhadujeme na několik kilogramů. Takže, buďte v klidu, na dovolenou si ji vzít s sebou nemůžete. Už jen vložením tohoto stroje do kufru byste překročili hmotnostní limit na zavazadla u nízkonákladových leteckých společností. A na stolek umístěný na sedadle před vámi ve vlaku se taky nevejde…

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení