Menu

Konečně slušivý design pro VLC Player: oblíbený přehrávač dostal kompletní nový vzhled

05.05.2020 13:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Konečně slušivý design pro VLC Player: oblíbený přehrávač dostal kompletní nový vzhled

Konečně slušivý design pro VLC Player: oblíbený přehrávač dostal kompletní nový vzhled | foto: CHIP

VLC je jedním z nejoblíbenějších multimediálních přehrávačů a nějakou dobu je k dispozici i v mobilní verzi. Celkový dojem z jinak skvělé funkčnosti doposud kazil ne zrovna povedený a moderní vzhled.

Nová beta verze pro Android ale vše napravuje: září ve zcela novém líbivém designu. Bezplatný video přehrávač s otevřeným zdrojovým kódem se mimo jiné vyznačuje kompatibilitou s téměř všemi dostupnými formáty videa a zvuku, a také širokými možnostmi nastavení. Díky tomu se v posledních letech těšil velkému zájmu a oblíbenosti uživatelů.

Přehrávač je už také několik let k dispozici nejen pro Windows, ale také pro populární mobilní platformy Android a iOS. Nyní byla vydána nová beta verze pro Android, která se pyšní zcela přepracovaným uživatelským rozhraním.

Stáhněte si: VLC pro mobilní platformy

vlc-logo

VLC pro Android - aplikace pro Android 3.2.3

CHIP hodnotí Dobrý

"Přehrávač médií VLC" pro Android s kompletně obnoveným uživatelským rozhraním.

Stáhněte si
vlc-logo

VLC pro Android APK Beta - Android App 3.3.0 Beta 1

CHIP hodnotí Dobrý

K dispozici je také stažení APK pro populární přehrávač médií VLC pro Android. Zde můžete často testovat nové funkce v předstihu.

Stáhněte si

VLC 3.3: nový a moderní vzhled

vlcupdate1

Verze 3.3 přehrávače VLC pro Android byla kompletně přepracována. Dark Mode také dostal nový vzhled.

V nové beta verzi 3.3 má přehrávač médií VLC pro Android pouze několik nových funkcí, ale přichází s kompletně přepracovaným a moderním designem. Nejviditelnější změnou je chybějící oranžový panel nástrojů a místo toho nový navigační panel ve spodní části obrazovky.

Celkově je nové uživatelské rozhraní opět velmi jednoduché a jasné, se zaoblenými rohy vypadá mnohem modernější a důležité komponenty jsou zvýrazněny prvky v typické oranžové barvě VLC.

vlcupdate20

Zobrazení různého obsahu je přizpůsobeno především pro rastrový náhled, dá se to ale změnit v přehledu zobrazení. V programu najdeme i přepracovaný tmavý režim.

K novým funkcím beta verze přehrávače VLC pro Android patří také možnost ručního vytváření skupin videí a přístup k lokálním i síťovým souborům v oblasti "Browse".

mohlo by vás také zajímat: google chromecast ultra – nová verze streamovacího zařízení zaklekla do startovní pozice

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení