Menu

Dárek bastlířům: aktualizace největší kolekce nástrojů pro Windows

07.02.2020 14:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Dárek bastlířům: aktualizace největší kolekce nástrojů pro Windows

Dárek bastlířům: aktualizace největší kolekce nástrojů pro Windows | foto: CHIP

Kolekce nástrojů WSCC, která je mezi Windows profesionály velmi oblíbená, obdržela aktualizaci. Bezplatný program s více než třemi sty nástroji pro Windows je ještě přehlednější.

Centrum řízení systému Windows (Windows System Control Center) je rozsáhlá sbírka nástrojů pro operační systém Windows. Samotný program je velmi kompaktní, protože vlastní nástroje pocházejí z jiných zdrojů. Hlavními dodavateli jsou Sysinternals Suite, Microsoft a NirSoft Tools. Celkem WSCC zastřešuje prostřednictvím jednotného rozhraní přes 300 programů pro řešení problémů s Windows.

Nová verze 4.0.3.0 přináší vylepšené zobrazení ikon, díky kterému je práce s WSCC mnohem přehlednější. Vývojáři navíc opravili některé chyby.

wscc-ilu

WSCC - Windows System Control Center 4.0.3.0

CHIP hodnotí Velmi dobrý

WSCC sdružuje řadu bezplatných systémových nástrojů od Microsoftu, Sysinternals a NirSoftu do jednoho rozhraní.

Stáhněte si

Lepší přehled nástrojů

wscc1

Při prvním spuštění programu si uživatelé mohou vybrat zdroje, ze kterých budou nástroje využívány.

WSCC nabízí mnoho systémových nástrojů, což někdy může působit jako nevýhoda. V takovém množství se snadno ztratí orientace a přehled. Novinkou aktualizace je mnohem snazší volba, které nástroje se mají v přehledu WSCC objevit. Po prvním spuštění programu se můžete rozhodnout mezi různými zdroji, které slouží jako základ pro import nástrojů podle osobního výběru. Pokud zvolíte všechny poskytovatele, zobrazí se po stažení a instalaci v přehledu celkem přes 300 nástrojů pro Windows.

Cílené využití nástrojů

wscc2

Pokud zvolíte všechny nabízené zdroje, WSCC nabídne přes 300 nástrojů pro Windows.

Čtěte dále → Volba nástrojů a praktické využití

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení