Menu

ManDay.it – novinky v řízení IT a projektovém managementu

20.02.2019 15:16 | Komerční sdělení + Přidat komentář
ManDay.it – novinky v řízení IT a projektovém managementu

ManDay.it – novinky v řízení IT a projektovém managementu | foto: CHIP

Co přinese nová verze frameworku ITIL (ITIL4), která bude uvolněná na konci února? Jaké nástroje pomohou správně směřovat rozvoj IT infrastruktury? Odpověď nabídne konference nejen pro IT manažery – ManDay.it 2019.

Všichni, kteří se pohybují v oblasti řízení IT a projektového managementu, jistě slyšeli o klíčových „metodikách“ ITIL, COBIT a DevOps. Co by nemělo uniknout IT profesionálům v této oblasti? Přehled o novinkách jako je ITIL4 nebo COBIT19, ale především příklady reálného využití těchto nástrojů a příklady z praxe nabídne odborná konference Počítačové školy Gopas ManDay.it. Akce je určená jak pro CIO, tak pro vedoucí provozu IT, šéfy velkých projektů a všechny, kteří se zabývají IT procesy či optimalizací poskytování IT služeb. V rámci konference budou moci její účastníci načerpat informace z přednášek předních českých i zahraničních odborníků, jakými jsou Martin Vitouš, Deborah Burton, Rado Citterberg a Zdeněk Jelínek. Ale také s nimi diskutovat o reálných projektech a příkladech z praxe a konfrontovat své názory jak se jmenovanými, tak s dalšími účastníky akce.

„COBIT a ITIL jsou rámce, neboli doporučení. DevOps je určitá iniciativa. Nejsou to standardy. To znamená, že nejsou předepisující. Nevytvářejí konkrétní řešení, ale nabízejí řešení a výsledek závisí na tom, co si vyberete,“ říká Martin Vitouš, odborný konzultant Počítačové školy Gopas. „Je přínosné o jejich využití diskutovat a objevovat jiné přístupy, protože s jejich využitím můžete ke stejnému cíli dospět velmi rozdílnými cestami.“

ManDay.it 2018 proběhne 13. března 2019 v Konferenčním centru GreenPoint v Praze 10. Další informace o konferenci a jejím programu najdete na https://www.manday.it/.

gopas-cz-online-banner-manday

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení