Menu

Mapy Seznamu: Dárek pro běžkaře

03.02.2021 12:22 | Josef Mika + Přidat komentář
Mapy Seznamu: Dárek pro běžkaře

Mapy Seznamu: Dárek pro běžkaře | foto: obr.:Mapy.cz

Mapy.cz nově zobrazují úroveň upravenosti běžkařských tras. Novinka je v aplikaci dostupná jak na počítači, tak i v mobilních zařízeních pro operační systémy Android a iOS.

Oblíbená česká mapová aplikace Mapy.cz představuje novou funkci určenou všem běžkařům, lyžařům, amatérským sportovcům i turistům. Přidala totiž nad zimní mapu detailní informace o upravenosti běžkařských tras. Lidé nyní v Mapy.cz nad zimní mapou najdou aktuálně upravené lyžařské stopy v Česku a příhraničí. Aplikace zobrazí i časový údaj, kdy přesně proběhla na konkrétním místě poslední korekce stopy.

stopy1

Aplikace zobrazí časový údaj, kdy přesně proběhla na konkrétním místě poslední korekce stopy, a také způsob úpravy.

Díky nové funkci lidé navíc zjistí, zda šlo o úpravu terénu prostřednictvím rolby či skútru. Potřebná data aplikace získává z projektu Bílé stopy, který poskytuje on-line zpravodajství o běžeckém lyžování v České republice a příhraničí. V budoucnu má Seznam.cz  v plánu rozšíření funkce o volbu sledovat pohyb roleb a skútrů i on-line.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení