Menu
CHIP Speedtest

Microsoft na Inspire 2019: podpora inovací, růst a diferenciace podnikání

18.07.2019 08:44 | Milan Loucký + Přidat komentář
Microsoft na Inspire 2019: podpora inovací, růst a diferenciace podnikání

Microsoft na Inspire 2019: podpora inovací, růst a diferenciace podnikání | foto: CHIP

Jde zejména o novinky a aktualizace platforem Microsoft Teams, Dynamics 365 a Microsoft Azure.

Hlavními body, kterými Microsoft oslovil své příznivce, byly:

•             Rychlá adopce a expanze Teams: jen dva roky po svém spuštění má aplikace Teams 13 milionů každodenních uživatelů a 19 milionů ji používá alespoň jednou týdně. Microsoft oznámil novinky v aplikaci Teams pro pracovníky v první linii, včetně nových možností podpory zdravotnických organizací a pracovníků. Změny zahrnují integraci nových partnerů, podporu pro kontaktní centra, compliance služby a poskytovatele cloudových řešení.

•             Program Business Applications ISV connect pro vývojáře nezávislých sofwarových řešení: spuštění nového programu s prvky, které pomáhají softwarovým dodavatelům urychlit proces dodávky jejich řešení na trh, zjednodušují publikování jejich řešení do AppSource nebo Azure Marketplace a pomáhají tato řešení propagovat směrem k zákazníkům. Pro dodavatele softwarových řešení, kteří je vyvíjejí na naší platformě, budou připraveny nové prvky včetně API, byznys logiky, entit a workflow mechanismů pro Dynamics 365 a PowerApps pro jednoduché propojení podnikových aplikací s kmenovými firemními daty a informačními systémy.

•             Představení Azure Lighthouse: Azure Lighthouse dává partnerům jeden ucelený nástroj k prohlížení a správě Azure napříč všemi jejich zákazníky. To umožňuje lepší správu Azure s vyšší mírou automatizace a efektivity, což vede k větší viditelnosti a bezpečnosti pro zákazníky. Jde o první případ, kdy Microsoft vytvořil v tomto měřítku řešení s partnery a pro partnery.

•             Program Azure Migration: nový program pomáhá zákazníkům zrychlit přechod na Azure. Nabízí aktivní poradenství a nástroje, které pomáhají snižovat rizika a řešit běžné situace spojené s přesunem systémů do cloudu.

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.