Menu

Multifunkční ovladač velikosti vypínače

17.01.2019 10:29 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Multifunkční ovladač velikosti vypínače

Multifunkční ovladač velikosti vypínače | foto: CHIP

Rádio, hudební přehrávač, video telefon, interkom a audio zóna. Společnost iNELS spojila všechny tyto funkce do jediného zařízení o velikosti vypínače. Jmenuje se LARA. 

Jedno malé zařízení o velikosti obyčejného vypínače v sobě totiž skrývá nejen rádio a hudební přehrávač, ale také interkom, videotelefon a ovladač celé audio zóny domova. Jde o inteligentní vypínač LARA společnosti iNELS.

Rádio je základní funkcí, kterou LARA nabízí. Přehrává internetová rádia a umožňuje přednastavit až 40 nejpopulárnějších stanic, které lze libovolně měnit. Má zabudovaný zesilovač 2x 10 W a je možné jej připojit k externímu zesilovači nebo k domácímu kinu. Hudbu je možné pouštět buď přímo z chytrého telefonu, MP3 přehrávače iPad nebo externího datového úložiště NAS.

lara-br-bila-foto-big-nahled

LARA zastává i funkci videotelefonu. Může být propojena s dveřní hláskou, která dává uživateli informace o tom, kdo k němu právě přišel. Na barevném displeji pak dokonce vidí přenos s bezpečnostní vchodové kamery a může se s návštěvníkem přes LARU nebo mobilní aplikaci spojit a otevřít mu i branku.

Podobným způsobem funguje i interkom, díky kterému je možné dorozumívat se mezi všemi místnostmi v domě. Zároveň lze komunikovat s až osmi LARA zařízeními mezi sebou. Kromě toho lze komunikovat také s chytrými telefony pomocí aplikace iNELS Home Control. LARA má mnoho variant a provedení. Proto společnost iNELS provozuje LARA Konfigurátor, ve kterém si uživatel může nastavit přesné funkcionality, velikost, design rámečku, typy reproduktorů a další.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení