Menu

Nainstalujte si WhatsApp na osobní počítač

31.01.2018 12:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nainstalujte si WhatsApp na osobní počítač

Nainstalujte si WhatsApp na osobní počítač | foto: CHIP

Oblíbený messenger WhatsApp můžete používat také na osobním počítači s Windows. 

Je to pohodlnější především při zasílání delších zpráv. Stačí otevřít internetový prohlížeč a přejít na webovou stránku https://web.whatsapp.com. Při prvním spuštění se vám na této stránce objeví pouze QR kód a budete tento nástroj muset spárovat se svým chytrým telefonem. Otevřete aplikaci WhatsApp v mobilním telefonu s Androidem, klikněte na tři tečky vpravo nahoře a z nabídky vyberte »WhatsApp Web«. Podobně to funguje i s iOS, kde kliknete na »Nastavení«, zde najdete volbu »WhatsApp Web/Desktop«.

whatsapp-nahled

Následně pomocí smartphonu oskenujte QR kód z monitoru. Na počítači se pak zobrazí známé rozhraní messengeru WhatsApp. Používáte-li WhatsApp na počítači pravidelně, můžete si také nainstalovat 64bitovou aplikaci pro PC. Najdete ji na www.whatsapp.com/download a její první spuštění probíhá podobně.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  vlk

  mam rada whatsapp.porotoze spojuje lidi na dakku

  Reagovat na komentář

  Whatsapp na PC

  Dobrý den, když se připojím na Whatsapp přes QR kód na počítači, bere si pak videohovor data z počítače nebo z telefonu? Potřebuji využít v situaci, kdy nejsem na wifi, z telefonu by mi videohovor vzal hodně dat a proto chci použít počítač, který je připojen na pevný internet. Vím, že existují i jiné platformy na videohovory, ale jde mi teď o Whatsapp… Díky za odpověď!

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.