Menu

Nejrychlejší NVMe SSD disk Kingston ukáže, co dokáže!

18.09.2017 10:43 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nejrychlejší NVMe SSD disk Kingston ukáže, co dokáže!

Nejrychlejší NVMe SSD disk Kingston ukáže, co dokáže! | foto: CHIP

Disk Kingston DCP1000 NVMe PCIe SSD je dostupný i na evropském trhu. Společnost představí na akci 2017 International Broadcasting Conference (IBC) spolu s partnery výkon a možnosti DCP1000, nejrychlejšího NVMe SSD disku formátu HHHL PCIe (half-height, half-length, čili poloviční výška, poloviční délka), v různých konfiguracích.

Mezi ukázkami bude kompletní akcelerace aplikací Adobe Creative Cloud 2017 Suite; streaming 4K videa při rychlosti 60 obrázků za vteřinu (FPS) s Bluefish444; real-time color grading s videem v 4K rozlišení nebo náročné aplikace s partnery jako jsou Eizo a Marquis Technologies. Tyto a další demonstrace budou ukazovat konzistentní výkon a schopnosti disků Kingston DCP1000 bez ohledu na konkrétní využití.

SSD Kingston DCP1000 PCIe NVMe je navržen tak, aby uspokojil všechny nároky na datový výkon při nasazení v náročných M&E aplikacích od filmů přes videohry až po streaming virtuální reality nebo živé sportovní přenosy. Na prezentaci možností DCP1000 proto společnost Kingston přizvala jako partnery lídry v oboru, s nimiž představí ukázky různých nasazení disků na moderních vysílacích pracovištích, při výrobě digitálních efektů, virtuální realitě, online hraní her, využívaní next-gen telekomunikační infrastruktury a dalších pracovištích vyžadujících nízkou latenci a vysoký výkon.

Demonstrace na IBC 2017 naleznete např. na:

●             Adobe (stánek #7.G27): Globální lídr řešení pro média a digitální marketing představí své nejnovější aplikace Adobe Creative Cloud 2017 Suite s využitím DCP1000 pro maximalizaci rychlosti zpracování dat.

●             Bluefish444 (stánek #7.J07): Dodavatel řešení pro nekomprimované 4K/2K/HD/SD SDI, HDMI a ASI I/O video karet a mini konvertorů využije SSD disk Kingston NVMe na stream nekomprimovaného 4K videa při 60fps.

●             B&H Photo, Video, Pro Audio (stánek #11.A10): Dodavatel foto a video příslušenství představí živou ukázku real-time color grading akcelerovanou na DCP1000.

●             Eizo & Marquise Technologies (stánek #7.H03): Prémiový dodavatel displejů Eizo představí na discích DCP1000 živou ukázku real-time color grading s využitím post-produkční aplikace Marquise Technologies.

●             TVLogic (stánek #10.C27): Poskytovatel výkonných zařízení pro digitální HD video vysílání a profesionály z oblasti videa představí živou ukázku real-time color grading s využitím softwarového balíku Marquise Technologies a disků Kingston NVMe.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení