Menu

Největší sbírka nástrojů pro Windows: profesionální software je připraven pro Windows 10 2004

13.07.2020 17:20 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Největší sbírka nástrojů pro Windows: profesionální software je připraven pro Windows 10 2004

Největší sbírka nástrojů pro Windows: profesionální software je připraven pro Windows 10 2004 | foto: CHIP

Kolekce nástrojů WSCC, která je mezi profesionály pro Windows velmi oblíbená, získala novou verzi. Update bezplatného programu s více než třemi sty nástroji pro Windows je nyní vhodný i pro nejnovější verzi Windows 10 2004.

Centrum řízení systému Windows (Windows System Control Center) je rozsáhlá sbírka nástrojů pro operační systém Windows. Samotný program je velmi kompaktní, protože jednotlivé nástroje pocházejí z různých zdrojů. Hlavními dodavateli jsou Sysinternals Suite od Microsoftu a NirSoft Tools. Celkem WSCC v jednotném rozhraní zastřešuje přes 300 programů pro řešení problémů s Windows.

Stáhněte si: WSCC

wscc-ilu

WSCC - Windows System Control Center 4.0.5.3

CHIP hodnotí Velmi dobrý

WSCC sdružuje řadu bezplatných systémových nástrojů od Microsoftu, Sysinternals a NirSoftu do jednoho rozhraní.

Stáhněte si

 

Výhody
rozsáhlá sada nástrojů
přesto tenké řešení

lepší přehled a orientace v nástrojích

wscc1

Při prvním spuštění programu si uživatelé mohou vybrat zdroje, ze kterých budou nástroje využívány.

WSCC nabízí mnoho systémových nástrojů, což paradoxně někdy může působit jako nevýhoda. V takovém množství se snadno ztratí orientace a přehled. WSCC ale nabízí možnost zvolit si, které nástroje se mají v přehledu WSCC objevit. Po prvním spuštění programu se můžete rozhodnout mezi různými zdroji, které slouží jako základ pro import nástrojů podle osobního výběru. Pokud zvolíte všechny poskytovatele, zobrazí se po stažení a instalaci v přehledu celkem přes 300 nástrojů pro Windows.

cílené využívání jednotlivých nástrojů

wscc2

Pokud zvolíte všechny nabízené zdroje, WSCC nabídne přes 300 nástrojů pro Windows.

Nástroje se volí prostřednictvím postranního panelu nebo se dají najít pomocí funkce vyhledávání. Každý, kdo potřebuje konkrétní nástroj, bude volbou vyhledávání rychlejší. Nabídka poskytuje hrubou kategorizaci podle typu a určení nástroje, např. "File and disc" nebo "Security".

Každá položka obsahuje krátký popis a hned vedle najdete tlačítko, kterým příslušný nástroj spustíte. Pokud jste identifikovali v systému Windows problém nebo chcete systém prozkoumat, WSCC vám zprostředkuje výkonnou a rozsáhlou kolekci softwaru. Co je velmi praktické – nástroje, které používáte často, lze třídit do seznamu oblíbených. Budete tak mít snadný a rychlý přístup ke všem často používaným programům, které patří k vašim favoritům.

PRO MILOVNÍKY TUNINGU jde o nezbytnou sadu

Pokud se dá říci, že je pro vás ladění Windows zábavou, reprezentuje WSCC nezbytnou sadu nástrojů. To samozřejmě platí i pro uživatele, kteří identifikují a řeší problémy Windows u jiných počítačů. Pokud neposkytujete pravidelnou podporu nebo nejste vyslovenými fandy zkoumání a ladění Windows, můžete si v případě problémů potřebné nástroje stáhnout a instalovat jednotlivě. Ale i v takových případech může být WSCC díky lepší přehlednosti více než dobrou volbou.

mohlo by vás také zajímat: mini freeware na osvěžení pozadí pracovní plochy Windows

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.