Menu

Oblíbený PDF nástroj s velkou aktualizací: co je nového u PDF24 Creatoru

27.04.2020 20:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Oblíbený PDF nástroj s velkou aktualizací: co je nového u PDF24 Creatoru

Oblíbený PDF nástroj s velkou aktualizací: co je nového u PDF24 Creatoru | foto: CHIP

Program PDF24 Creator je pravděpodobně jedním z nejpopulárnějších nástrojů při práci s PDF. Kolekce nástrojů umí nejen vytvářet PDF soubory, ale také je zmenšovat a konvertovat. Software je nyní k dispozici v nové verzi 9.1.

Bezplatný program nabízí celou řadu užitečných a praktických funkcí pro práci se soubory PDF, které byste u jiných řešení měli pouze za příplatek. Pracuje rychle a spolehlivě, umí PDF soubory nejen vytvářet, ale také upravovat a odeslat. Nyní byl program uveden v nové verzi 9.1.

Stáhněte si: PDF24 Creator

pdf24-logo

PDF Creator 9.1.0

CHIP hodnotí Dobrý

Bezplatný nástroj PDF24 Creator je výkonný nástroj, který nabízí mnoho praktických funkcí pro zpracování PDF.

Stáhněte si

 

Výhody:
převádí soubory do formátu PDF
dokáže spojit více stran do jednoho PDF dokumentu
volitelně šifrování PDF

PDF24 Creator: jaké přináší změny

pdf24creator1

Freeware nabízí dokonce použitelné OCR rozpoznávání textu.

V aktuální verzi 9.1 vývojáři upgradovali některé praktické funkce. Nástroj OCR je nyní schopen ukládat automaticky do stejného adresáře, dokumenty a stránky s textem jsou zpracovány s automatickým vyloučením duplikací a počet souborů, které mohou být zpracovány paralelně, se dá nastavit. Kromě toho bylo provedeno několik drobných vylepšení a oprav chyb. Detailní přehled všech inovací verze 9.1 lze najít v oficiálním přehledu změn výrobce.

Program je populární právem

Mnoho uživatelů, kteří hledají nástroj pro vytváření a práci se soubory PDF, často sáhne po PDF24 Creatoru. Nakonec, je to moudré rozhodnutí. Program nabízí širokou paletu funkcí, které sice nebudete potřebovat pokaždé, ale jsou velmi praktické. Jednou z nich je možnost komprese dokumentu před jeho odesláním, ale také odebrání jednotlivých stránek z PDF souboru. Pokud hledáte program pro práci s PDF a nejde jen o jednoduchou funkci tisku, budete s tímto freewarem spokojeni.

mohlo by vás také zajímat: možná nejlepší PDF prohlížeč – každý ho má, ale nikdo nepoužívá

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.