Menu

Použijte Windows nebo Kali-Linux v prohlížeči

25.12.2018 14:34 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Použijte Windows nebo Kali-Linux v prohlížeči

Použijte Windows nebo Kali-Linux v prohlížeči | foto: CHIP

Chcete-li se na internetu pohybovat anonymně, můžete využít anonymizační služby SADD, kdy se vám v internetovém prohlížeči zobrazí pracovní plocha z Windows nebo Linuxu virtuálního stroje. 

Služby SADD najdete na adrese www.sadd.io. Účelem této služby je zajistit zcela anonymní prostředí pro procházení internetu. Desktop je založen na vzdáleném prohlížeči VNC a prohlížení je šifrováno pomocí anonymizéru Tor. Nabídku lze v současné době používat zdarma. Za tímto účelem klikněte na úvodní obrazovce na »Try for Free«. Vyberte si, zda chcete prostředí Windows, nebo Linuxu, a ještě vyplňte Google capcha. Jestliže využíváte tuto službu zdarma, je možné, že se objeví chybová hláška, že v současné době nejsou volné sloty. V tom případě zkuste tuto službu později. Ověřte také připojení pomocí klienta VNC pomocí tlačítka »Connect«. Vyčkejte, až se připraví vaše pracovní plocha »Generating your desktop…«. Následně by se měla zobrazit pracovní plocha systému Windows 7, na které můžete spustit prohlížeče Firefox, Chrome nebo Internet Explorer.

sadd-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení