Menu

Pro všechny kdo ví, jak chutná kvalitní Java

08.11.2019 06:10 | Komerční sdělení + Přidat komentář
Pro všechny kdo ví, jak chutná kvalitní Java

Pro všechny kdo ví, jak chutná kvalitní Java | foto: CHIP

Zrychlená doba se promítá i do vývoje nových verzí Javy, který se značně zdynamizoval. Pokud dříve mezi dvěma verzemi uběhly i tři roky, dnes jsou hned dvě vydané v jediném roce. Přijměte naše pozvání na konferenci JavaDay.

Realita je poté taková, že k dispozici jsou verze Javy 10 a 11, a kodéři pracují s verzemi 7, 8 anebo 9. Řečníci na konferenci JavaDay mají nejnovější verze prostudované a dokážou doporučit, kterou cestou se vydat.

Navštivte 4. ročník konference JavaDay, která je považovaná za vysoce specializovanou vývojářskou konferenci, kde si své zkušenosti vymění více než 170 účastníků z různých společností. Už 13. listopadu 2019 vám experti poskytnou zajímavý pohled na novinky a směr vývoje Javy, což může pomoci všem, kdo hledají optimální hledisko při posuzování výhod či nevýhod konkurenčních platforem.

javaday

"Předností Javy je, že byla a vždy bude zadarmo," sdělil Kamil Ševeček, senior Java vývojář a lektor, a dodává: "Nové verze Javy můžeme očekávat každý půlrok, standardem bude verze open source." Podle slov Kamila Ševečka k trendům v oblasti Javy patří modulární systém: "Je potřebné modularizovat všechny knihovny v Javovském světě a udělat lepší zapouzdření knihoven třetích stran."

Konference je určená všem Java vývojářům a nadšencům, kteří chtějí mít přehled o nejpoužívanější platformě v podnikovém prostředí.

Registraci a informace o kompletním programu konference JavaDay 2019, kterou organizuje společnost GOPAS SR, najdete na stránce www.javaday.sk.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení