Menu
CHIP Speedtest

Pro WhatsApp se připravují nové funkce: uživatelé se mohou začít těšit

16.06.2020 09:20 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Pro WhatsApp se připravují nové funkce: uživatelé se mohou začít těšit

Mezi uživateli velmi oblíbený messenger je neustále doplňován novými funkcemi, které by měly přinést stále lepší možnosti pro uživatele smartphonů. V současné době připravuje hned několik funkcí, které si v případě zájmu můžete vyzkoušet v čerstvě uvolněné beta verzi.

WhatsApp nové funkce získává v nepravidelných intervalech, nicméně i tak si díky vývojářům populární messenger udržuje náskok před konkurencí a jeho oblíbenost je i v tom, že funkce jednoduše uživatelům "sednou". Po nabídce tmavého režimu a mnoha dalších vylepšeních jsou nyní k dispozici další praktické funkce.

Podle informací serveru WABetaInfo se momentálně pracuje hned na několika funkcích, které by se brzy měly objevit v beta verzi WhatsApp. Jednou z nich je podpora více účtů. Díky ní bude už brzy možné s jedním WhatApp účtem současně používat až čtyři zařízení. Doposud byli uživatelé při snaze přidat další zařízení vyzvání k přesunu účtu.

WhatsApp beta pro Android

whatsapp-logo

WhatsApp Beta - Aplikace pro Android 2.20.193.2 Beta

CHIP hodnotí Velmi dobrý

S oficiální verzí WhatsApp Beta pro Android získáte nejnovější funkce WhatsApp dříve, než ostatní uživatelé. Google aplikaci zpřístupnil ke stažení v Google Play Beta Programu.

Stáhněte si
whatsapp-logo

WhatsApp Messenger APK - Android App 2.20.193.2 Beta

CHIP hodnotí Velmi dobrý

Ještě před oficiálním vydáním lze získat beta verzi WhatsApp v podobě balíku APK.

Stáhněte si

Další nové funkce pro WhatsApp

Jednou z nových funkcí, o které jsme už psali, je snazší identifikace falešných zpráv a řetězových dopisů. Vedle často sdíleného obsahu se objeví symbol lupy, prostřednictvím které bude možné text přímo načíst do vyhledávání Google. Kromě toho se plánuje změna barvy bubliny odchozího textu v messengeru při zobrazení v dark modu pro dosažení jednotnějšího designu.

Nakonec by mělo být vylepšeno i vyhledávání ve zprávách WhatsApp. První informace byly o přidání rychlé možnosti vyhledávání zpráv podle data nebo použití filtrů pro velikost souborů pro přístup k obrázkům nebo videím. Tyto filtry by také měly být přístupné pro mazání vybraných zpráv, aby bylo možné uvolnit více paměti v jednom kroku. Zatím není jisté, kdy se tyto funkce objeví ve finální verzi WhatsApp.

mohlo by vás také zajímat: nová funkce vyhledávání ve whatsapp by měla řešit problém s šířením fake news


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení