Menu

Ruský obchod znovu řádí: gangsterský iPhone 14 Pro prodává za čtvrt milionu, IQOS za 60 tisíc

16.08.2022 11:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Ruský obchod znovu řádí: gangsterský iPhone 14 Pro prodává za čtvrt milionu, IQOS za 60 tisíc

Ruský obchod znovu řádí: gangsterský iPhone 14 Pro prodává za čtvrt milionu, IQOS za 60 tisíc | foto: Se svolením Caviar / Desperado lineup

Pokud se o technologie zajímáte již delší dobu, nejspíš vám netřeba dlouze představovat Caviar, ruský obchod s elektronikou. Nyní opět vypustil novou edici svých produktů, a rozhodně je se na co podívat.

Caviar pravděpodobně vstoupil v nemilost, a to kvůli válce, kterou vyprovokovalo Rusko na území Ukrajiny (ano, Caviar je ruská firma). Nicméně alespoň pro zajímavost se podívat, co nabízí nově pod produktovou řadou Desperado, nemusí být od věci.

Není náhodou, že upoutávací video láká na rychlou jízdu v autě, doutníky, zápasy a hlavně pak nehynoucí svobodu. Nová řada produktů Caviar Desperado je inspirována mafiánskými klany a pouličními gangstery. Zájemci s pořádně naditou peněženkou naleznou v této edici hned šest produktů.

iPhone 14 Pro ve zlatě a titanu

Tím hlavním je iPhone 13 (anebo 14 ve formě předobjednávky) ve třech různých úpravách. První se jmenuje Knuckle a má na zádech vyobrazení 24karátového zlatého boxera. Uvnitř otvorů pro prsty na boxeru jsou černé lebky z titanu. Další je model Blade, který na černém zdobeném pozadí iPhonu zobrazuje dýku s rukojetí z 24karátového zlata a čepel z černého titanu. A nakonec verze Cartel, opět pro iPhone 13 Pro (Max) i 14 Pro (Max) a opět s motivem lebky a křížů z titania a zlata. Výhodou je, že všechny tři modely vyjdou shodně na 8320 amerických dolarů, tedy asi 240 tisíc korun včetně DPH.

Kromě nových i aktuálních iPhonů si však můžete zakoupit i zajímavé příslušenství v gangsterské úpravě, anebo hodinky či elektronická cigareta IQOS. Kupříkladu sluchátka AirPods Pro v pouzdře z černé aligátoří kůže a titan za 1580 dolarů (46 tisíc korun včetně DPH). Kromě toho jsou tu i hodinky Tourbillon (opět zlato, kůže a titan) za 4780 dolarů (skoro 139 tisíc korun včetně DPH).

Caviar IQOS 3 DUO Desperado

Speciálně upravená IQOSka od Caviar | Zdroj: Se svolením Caviar / Desperado lineup

Na závěr má Caviar zajímavou akci pro náruživé kuřáky. Za cenu skoro 61 tisíc korun si můžete pořídit luxusní elektronický zahřívač tabáku IQOS 3 DUO s pouzdrem z titanu a zlata. Vyrobeno bylo pouze 999 kusů, takže můžete mít absolutní unikát.

Zdroj: Caviar

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    volové!

    Hmm to je slušný to si rusák uprdne a prodá dům a bude to málo!

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení