Menu
CHIP Speedtest

Samsung Galaxy Fold 2: příští skládací smartphone s novou technologií kamer

19.02.2020 08:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Samsung Galaxy Fold 2: příští skládací smartphone s novou technologií kamer

Samsung Galaxy Fold 2: příští skládací smartphone s novou technologií kamer | foto: CHIP

Letos v létě Samsung pravděpodobně představí nástupce svého skládacího mobilu Galaxy Fold. Nejnovější model má být mimo jiné vybaven zcela novou kamerovou technologií.

Samsung se pomalu připravuje na uvedení nového Galaxy Fold 2. U tohoto modelu by měla být poprvé zabudovaná kamera pod displejem. Zatím neexistují žádná potvrzená prohlášení o novém modelu, jen mnoho dohadů. Jeden z nich pochází z twitterového zdroje @UniverseIce, který informoval o zjištění použití nové technologie osazení kamer.

Samsung zřejmě použije u modelu Fold 2 nový přístup osazení kamerami

galaxyfold21

Skládací smartphone Samsung Galaxy Fold 2 by měl být představen v létě tohoto roku.

O modelu, který má kódové označení "Champ", kolují zvěsti, že je vybaven kamerou pod displejem. Pokud to bude skutečně reálný plán Samsungu, stane se Samsung Galaxy Fold 2 prvním smartphonem výrobce s touto novou technologií.

Samsung už dříve potvrdil, že na této technologii pracuje. Na rozdíl od Xiaomi nebo OPPO její nasazení v praxi ještě nebylo prokázáno. Na podobné inovaci pracují i Honor a OnePlus.

Samsung Galaxy Fold 2 má být uveden na trh v červenci. Jak už bylo řečeno, výrobce tento model zatím oficiálně nekomentoval.

Přečtěte si také: Vyzkoušeli jsme skládací Samsung Galaxy Z Flip

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.