Menu

Samsung nabízí na svých chytrých TV službu Apple Music

24.04.2020 10:14 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Samsung nabízí na svých chytrých TV službu Apple Music

Samsung nabízí na svých chytrých TV službu Apple Music | foto: CHIP

Chytré televizory Samsung jsou první televizní značkou na světě, která integrovala do svojí nabídky službu Apple Music. Uživatelé ve více než 100 zemích světa včetně ČR tak ode dneška mohou využívat nabídku této služby přímo ve svých televizních přijímačích.

Díky aplikaci Apple Music, která je ode dneška k dispozici na televizorech Samsung modelových řad 2018 až 2020, mohou uživatelé streamovat přes 60 milionů skladeb bez reklam, sledovat videoklipy a procházet tisíce playlistů, které pro ně připravili špičkoví hudební experti zaměření na různé žánry.

Předplatitelé služby Apple Music budou mít k dispozici i personalizovaná doporučení pro každý den. V nabídce je také originální rozhlasová stanice Beats 1 – celosvětově dostupný živý stream s show známých umělců - mezi nimiž nechybí Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled nebo Elton John. K dispozici bude také nová sekce At Home With Apple Music (Doma s Apple Music), v níž najdete nové playlisty, skupinové chaty s oblíbenými muzikanty v jejich domovech přes FaceTime, rozhovory a další obsah, díky němuž se v časech sociální izolace můžete spojit s dalšími členy hudební komunity.

samsung-smart-tv-apple-music-ui-4-23-20-nahled

Majitelé chytrých televizí značky Samsung si mohou stáhnout aplikaci Apple Music z obchodu Samsung Smart TV App Store a následně se přihlásit ke svému účtu pomocí Apple ID, případně si přímo v televizním prostředí účet vytvořit. S osobním, rodinným nebo studentským tarifem si mohou Apple Music dokonce vyzkoušet i zdarma po dobu tří měsíců.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.