Menu
CHIP Speedtest

Skládací mobil s mnoha doplňky: Xiaomi Mi Mix 4 má být inovativní

09.11.2020 08:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Skládací mobil s mnoha doplňky: Xiaomi Mi Mix 4 má být inovativní

Skládací mobil s mnoha doplňky: Xiaomi Mi Mix 4 má být inovativní | foto: Xiaomi

Po loňském představení Mi Mix Alpha bylo u Xiaomi v souvislosti s touto řadou smartphonů ticho. V roce 2020 žádné nové zařízení Mi Mix nebylo. To by se ale mohlo změnit příští rok. Kolují informace, že nový čínský smartphone se dostane na trh s řadou inovativních funkcí a skládací obrazovkou.

Smartphony Xiaomi Mi Mix byly vždy o inovacích. Tento rok si ale výrobce dal pauzu. Na internetu se začínají objevovat informace, že pro rok 2021 se chystá nová edice.

Podle informátora DigitalChatStation sítě Weibo, která je čínskou alternativou Twitteru, by inovace měly být působivé a namísto displeje po celém povrchu smartphonu, jako v případě modelu Mi Mix Alpha, se tentokrát Xiaomi chystá použít skládací displej.

Xiaomi Mi Mix Alpha 4: plánuje čínský výrobce skládací smartphone?

xiaomimimix41

Podle dostupných informací Xiaomi plánuje nástupce modelu Mi Mix Alpha. | Zdroj: Xiaomi

U technické specifikace nového modelu je uvedeno 200W řešení rychlého nabíjení a fotoaparát by měl být schován pod displejem. Ten by měl být skládací s rozlišením QHD. Jde o první detailnější informace o Xiaomi Mi Mix 4. Stále ale nejde o oficiální informace od výrobce, ale zvěsti z jiných zdrojů, proto s nimi raději opatrně.

weibo

Pokud se informátor @DigitalChatStation nemýlí, můžeme se v příštím roce těšit na zajímavou novinku od Xiaomi. | Zdroj: Weibo.com

Zatím není upřesněno, zda půjde o véčkové řešení, jako je například Motorola RAZR a Samsung Galaxy Z Flip, nebo o skládací řešení, podobně jako Samsung Galaxy Fold a Galaxy Z Fold 2.

mohlo by vás také zajímat: xiaomi představil novou technologii nabíjení – do plné kapacity za několik minut

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.