Menu

Škoda Media Services v novém designu a s novými funkcemi

03.01.2018 11:50 | Milan Loucký + Přidat komentář
Škoda Media Services v novém designu a s novými funkcemi

Škoda Media Services v novém designu a s novými funkcemi | foto: CHIP

Praktická aplikace pro chytré telefony Škoda Media Services se představila v novém designu a s rozšířenými funkcemi. Uživatelé mají k dispozici nové menu a vylepšené uživatelské rozhraní.

Kromě nejnovějších tiskových zpráv a novinek z motorsportu přináší také unikátní příběhy spojené se značkou Škoda. Aplikace Škoda Media Services je k dispozici pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android.

Výrazně přepracovaná aplikace přináší upravený design, přepracovanou strukturu a rychlejší a pohodlnější navigaci. Uživatelé získají možnost seznámit se s nejnovějšími tiskovými zprávami společnosti i týmu Škoda Motorsport. Exkluzivní příběhy z online-platformy Škoda Storyboard čtenáře nejen pobaví, ale dodají i obsahovou přidanou hodnotu.

Škoda Media Services ale také nabízí užitečné funkce. O nových článcích je uživatel informován pomocí notifikací. Funkce Číst později umožní uživateli uložit si vybraný článek pro pozdější přečtení. Aplikace také umožní pohodlně sledovat poslední příspěvky značky Škoda na sociálních sítích.

Aplikace je určena především pro novináře a zástupce médií, kteří zde najdou nejaktuálnější informace o modelových řadách, společnosti Škoda Auto a značce Škoda v ucelené a přehledné formě. Výborným společníkem bude také pro všechny fanoušky a příznivce značky Škoda.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení