Menu

Snadná instalace vašich oblíbených programů

28.10.2018 16:46 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Snadná instalace vašich oblíbených programů

Snadná instalace vašich oblíbených programů | foto: CHIP

Poté, co jste přeinstalovali operační systém Windows a máte čistý a rychlý počítač, vás ještě čeká zdlouhavá a ne právě kreativní činnost – instalace vašich oblíbených programů jeden po druhém. Jde to i jinak.

ninite1-nahled

Tuto činnost si však můžete značně usnadnit pomocí webové aplikace Ninite. Podívejte se na webovou stránku https://ninite.com, kde si můžete vybrat vámi používané aplikace, najednou si je stáhnout a také jedním kliknutím nainstalovat. Výběr je skutečně široký a najdete zde často používané nástroje, jako WinRAR, Skype, DropBox nebo prohlížeče Chrome nebo Firefox. Stačí je v seznamu zaškrtnout a pak kliknout na »Get Your Ninite«. Výhodou je, že získáte nejnovější verze těchto programů. Podporovány jsou systémy Windows 10, 8.x, 7, Vista a XP Service Pack 3.

ninite2-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení