Menu

SSD disky Kingston s řadiči Phison už v 18 milionech systémů a PC

07.12.2017 16:03 | Milan Loucký + Přidat komentář
SSD disky Kingston s řadiči Phison už v 18 milionech systémů a PC

SSD disky Kingston s řadiči Phison už v 18 milionech systémů a PC | foto: CHIP

Kingston Digital Europe, dceřiná společnost Kingston Technology Company, oznámila, že po celém světě už dodala přes 18 milionů pevných paměťových úložišť SSD, která využívají řadiče značky Phison, což symbolicky stvrzuje sílu dlouhotrvajícího partnerství.

Společnosti Kingston a Phison Electronics úzce spolupracují již déle než desetiletí, přičemž první oblastí partnerství byly USB flash disky a následně se jí staly SSD disky.

V roce 2010 obě firmy společně investovaly do nového subjektu s cílem vytvářet vestavěná („embedded“) řešení, která budou usnadňovat práci konstruktérům a vývojářům při výrobě kapesních zařízení a která zrychlí celkový cyklus vývoje produktů, a umožní tak uvádět výrobky na trh rychleji. Obě společnosti, Phison a Kingston, sdílejí a propojují své odborné znalosti v oblasti konstrukce, výroby, prodeje a nákupu. Nově vytvořená firma Kingston Solutions, Inc. roste exponenciálním tempem a její činnost se z původní oblasti chytrých telefonů a tabletů rozvinula do rozmanitého portfolia, které zahrnuje nositelnou elektroniku, výherní automaty a spotřebitelské produkty, jako jsou inteligentní lůžka a termostaty.

Během posledních pěti let se řadiče Phison implementovaly do klientských SSD disků Kingston, například do modelu KC1000, který představoval SSD disk s rozhraním M.2 NVMe PCIe zaměřený na uživatele náročné na výkon a počítačové nadšence. Disk KC1000 je navržen tak, aby zvládal editaci videa s vysokým rozlišením aplikace náročné na zpracování velkých objemů dat, které vyžadují vysoce výkonné řešení s nízkou latencí. Začátkem tohoto roku použila společnost Kingston řadič Phison PS 5007-E7 k řízení modelu DCP1000, což je nejrychlejší SSD disk s rozhraním NVMe PCIe na světě určený pro podnikové prostředí. Disk DCP1000 nabízí konzistentní a spolehlivý vysoký výkon, který poskytuje zákazníkům z oblasti datových center řešení schopné odstranit slabá místa související s ukládáním dat.

Více informací o námi testovaných discích SSD najdete zde.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení