Menu

Tip: napište ve WhatsApp sami sobě

19.04.2020 12:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tip: napište ve WhatsApp sami sobě

Tip: napište ve WhatsApp sami sobě | foto: CHIP

WhatsApp je jednou z nejpoužívanějších aplikací pro chytré telefony a řada uživatelů ji používá několikrát denně. Bylo by tedy docela užitečné, kdyby bylo možné tuto aplikaci používat i k uložení vlastních důležitých odkazů, nebo například receptů.

Aplikaci WhatsApp aktuálně má přes 2 miliardy uživatelů a většina z nich tuto aplikaci používá velice často. Bylo by tedy praktické, kdyby ji bylo možné používat i k uložení důležitých odkazů obsahu, který bude prospěšný i později, jako jsou například recepty na vaření, fotorgafie, odaz na zajímavé webové stránky. WhatsApp ale bohužel neumožňuje poslat si zprávu sami sobě.

whatsapp-nahled

Nicméně následující trik vám něco takového umožní: Vytvořte si ve spolupráci se svým kamarádem v tomto programu novou skupinu a informujte ho předem, že ho později ze skupiny vyhodíte. Uděláte to tak, že ve WhatsAppu kliknete na možnost »Nová skupina«, vyberete dotyčného známého, potvrdíte operaci pomocí možnosti »Další« a zadáte téma skupiny, případně i ikonu.

screenshot-20-nahled

Nakonec potvrďte celou operaci zeleným zatržítkem a odeberte kamaráda z této skupiny. To uděláte tak, že otevřete chat skupiny, kliknete na tři tečky vpravo nahoře a otevřete tak nabídku, kde vyberete volbu »Informace o skupině«. Zde najdete také informace o účastnících skupiny. Vyberete ze seznamu svého kamaráda a poté z nabídky vyberete »Odebrat kontakt«. Skupina zůstane zachovaná, ale jediným jejím členem budete vy. Můžete si tak posílat zajímavé odkazy, texty, ale i například obrázky, které budete mít dostupné přes WhatsApp.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.