Menu

Další zajímavé počítačové hry, které by vám mohla manželka zakázat

27.09.2022 10:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Další zajímavé počítačové hry, které by vám mohla manželka zakázat

Další zajímavé počítačové hry, které by vám mohla manželka zakázat | foto: Running with Scissors / Postal 2 press kit

Některé moderní videohry ani nemusí být plné nahoty či uřezaných končetin, aby vaše žena, přítelkyně, přítel či partner jednoduše nebyli zrovna spokojení s tím, že je hrajete. Pojďme se podívat na další zajímavé hry, které byste neměli hrát před svou drahou polovičkou.

Overcooked 2

Začneme pozvolna, přece jen, ještě není po 22. hodině. Overcooked 1 i 2 jsou extrémně chytlavé hříčky založené na soupeření, které může vykrystalizovat ve spolupráci, ale i naopak. V roli malých kuchařů se snažíte plnit rozličné výzvy, vařit jídla dle primitivních receptů a zorganizovat se v různorodých kuchyních, nebo vylepšit své skóre v časových výzvách.

| Zdroj: PlayStation / YouTube kanál

Samozřejmě, že jde částečně o recesi, protože Overcooked patří k těm hrám, které se přímo specializují na hraní v páru u jedné televize či monitoru. Z vlastní zkušenosti vím, že i dobře stabilizovaný pár se u této hry dokáže pěkně pohádat, proto bych se nedivil, kdyby vám partnerka po pár hrách Overcooked prostě zakázala.

Postal 2

Nutno uznat, že tady asi moc vysvětlení netřeba. Mimořádně násilná a nekorektní hra, ve které se zmocníte role člověka bez ambicí, nuzáka z přívěsu, který zná jen nadávky a nesnáší všechno – od lidí, přes kočky až po slony. Pokud vám násilí na lidech a zvířatech ve hrách váš životní partner toleruje, budiž. Močení na ostatní (samozřejmě v rámci videohry) již nebude.

Genital Jousting

Tato upřímně extrémně pitomá a skoro bych až rád použil slovo “surreálná” hra zažila velký boom v rámci streamování na platformě Twitch. Je plná mužských přirození s klasickým tvarem a zadním otvorem.

| Zdroj: DevolverDigital / YouTube kanál

Lokální i online multiplayer sestává z rozličných hříček, ve kterých je vaším cílem zvítězit v závodu, připojit se co nejrychleji “do” svého protihráče nebo vsítit branku v bizarním fotbalovém zápase penisů. Fantazii se meze evidentně nekladou, jak dokazují vývojáři ze studia Free Lives, kteří za hrou Genital Jousting stojí.

Zdroj: Autorský text, Steam, Wikipedia

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    „Poďme sa podívať na povrchné, hlúpe a zbytočné články, ktoré vás odradia od predplatného“

    Na odradenie od predlatného treba začať primitívnym sexizmom v titulku. Následne potom predstierame, že to je nedotozumenie – veď aha, pokračujeme ešte hlúpejším obsahom, resp. odpadom!

    Vyborne, misia splnená.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení