Menu

Poklady zapomenuté ve skříních: starší modely smartphonů mohou mít pro sběratele velkou cenu

25.05.2022 12:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Poklady zapomenuté ve skříních: starší modely smartphonů mohou mít pro sběratele velkou cenu

Poklady zapomenuté ve skříních: starší modely smartphonů mohou mít pro sběratele velkou cenu | foto: Eirik Solheim/Unsplash

Na moderní smartphony jsme si rychle zvykli a představa, že bychom se opět měli vracet k malým obrazovkám, ovládání tlačítky a vzdát se navigace anebo bezkontaktního placení, už pro mnohé uživatele není příliš lákavá. Přesto je mezi námi spousta vyznavačů starší techniky a pokud je dokonce v originálním balení s fakturou, může mít i docela vysokou cenu.

Elektronický odpad, no to ani náhodou! I když jsou některé modely už dávno technicky zastaralé a pravděpodobně by si takový mobilní telefon pro každodenní používání nikdo dobrovolně nekoupil, neměli byste je jednoduše vyhodit.

Ti, kdo v minulosti vždy odkládali své staré mobilní telefony do šuplíku, mohou být nyní překvapeni, že se jim to možná i vyplatí. Sběratelé za své oblíbené kousky platí čtyřciferné částky. Musí to ale být zachovalý exemplář, ideálně v originálním balení. A pokud je k dispozici i faktura za jeho nákup, je vyhráno.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení