Menu
CHIP Speedtest

Skládací Galaxy Fold je připraven na trh

25.07.2019 11:18 | Pavel Trousil
Skládací Galaxy Fold je připraven na trh

Smartphone Samsung Galaxy Fold se skládacím displejem se nakonec na trh dostane a to v září tohoto roku. Výrobce u něj provedl některé technické změny.

Na počátku letošního roku Samsung oznámil, že na trh uvede Galaxy Fold – první skládací telefon této značky. Uveden měl být už v dubnu, ale přišlo se na několik technických problémů, takže se jeho prodej odložil. Nyní Samsung oznámil, že prodej odstartuje v září.

Jak ve zprávě uvádí, společnost Samsung věnovala dostatek času komplexnímu posouzení designu výrobku, realizovala nezbytná vylepšení a provedla důkladné testy k ověření provedených změn.

47684020621-98cd7be9ac-o-nahled

Jedná se o následující vylepšení designu a konstrukce:

  • Horní ochranná vrstva displeje Infinity Flex byla protažena až za rámeček, takže je zřejmé, že je nedílnou součástí konstrukce displeje a není určena k sejmutí.
  • Galaxy Fold obsahuje další vylepšení, která lépe chrání přístroj před vnějšími částicemi a zároveň zachovávají jeho osobité skládací provedení:
  • Horní a spodní část pantu byla zpevněna nově přidanými ochrannými kryty.
  • Pro zvýšení ochrany displeje Infinity Flex byly pod displej přidány další kovové vrstvy.
  • Prostor mezi pantem a tělem telefonu Galaxy Fold se zmenšil.

 46768067155-5006035521-o-nahled

Kromě těchto vylepšení pracuje Samsung také zdokonalení celkového uživatelského prostředí Galaxy Fold včetně optimalizace dalších aplikací a služeb pro prostředí určené pro skládací telefon. Samsung v současné době provádí testy finálního produktu, aby na vybraných trzích mohl Galaxy Fold spotřebitelům nabídnout od září.

47684020811-470a55838d-o-nahled


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení