Menu

Týden inovací: umělá inteligence a mrakodrap z 3D tiskárny

19.04.2017 15:38 | Josef Mika + Přidat komentář
Týden inovací: umělá inteligence a mrakodrap z 3D tiskárny

Týden inovací: umělá inteligence a mrakodrap z 3D tiskárny | foto: CHIP

Jaké budou dopady zrodu umělé inteligence? Jak si vytisknout mrakodrap 3D tiskárnou? Jak mohou inovace a moderní technologie firmám, městům či občanům usnadnit život? Odpovědět na tyto otázky je cílem Týdne inovací.

Týden inovací je akce roku zaměřená na podporu inovací, nejnovější technologie a umělou inteligenci. Uskuteční se od 22. do 27. května, nabídne více než 70 akcí po celé České republice a vyvrcholí dvoudenním Innovation Summit Prague s hlavní konferencí v Praze.

Jedním z deseti řečníků pražské konference bude Seán Ó hÉigeartaigh, ředitel Centra pro studium existenčních rizik Cambridgeské univerzity, který dlouhodobě zkoumá dopady umělé inteligence na lidstvo. Vystoupí také Chris Kelsey, devatenáctiletý podnikatel a CEO startupu Cazza Technologies. Tento startup bude stavět v centru Dubaje první mrakodrap na světě pomocí 3D tiskárny. Inovační veletrh nabídne prezentace až 40 inovativních nápadů a projektů, inovačních center i inkubátorů. Vstup na veletrh je pro všechny zdarma. Počet míst na hlavní konferenci summitu inovací je omezen. Více informací o akci na www.tydeninovaci2017.cz.

ti-01

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení