Menu
CHIP Speedtest

Xiaomi Mi 10 Pro: uniklé fotografie odhalují design nového 5G smartphonu

22.01.2020 07:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Xiaomi Mi 10 Pro: uniklé fotografie odhalují design nového 5G smartphonu

Xiaomi Mi 10 Pro: uniklé fotografie odhalují design nového 5G smartphonu | foto: archiv CHIP.cz

Poprvé se na internetu objevily obrázky nového vlajkového modelu Xiaomi Mi 10 Pro 5G. Kromě celkového konceptu lze rozpoznat i některé speciality.

Jedno velmi pozitivní překvapení se chystá i pro fanoušky hudby. Kromě obrázků zobrazujících tělo zařízení z různých pohledů byla součástí úniku i fotografie balení, ve kterém bude smartphone dodáván.

První obrázky "živého modelu" potvrzují předpoklady, které byly o vlajkové lodi Xiaomi známé už dříve. Xiaomi MI 10 Pro 5G je s otvorem v displeji pro přední kameru, tedy žádný inovativní design na čelním panelu. OLED displej bude zobrazovat se 120Hz frekvencí a telefon je osazený procesorem Qualcomm Snapdragon 865. Kamera s lineálně uspořádanými čočkami má rozlišení 108 MPx, rychlé nabíjení disponuje výkonem 65 W.

xiaomimi10pro1

Čtyřnásobná kamera se 108 MPx je na obrázcích jasně viditelná.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G: vlajkový model chytrého telefonu bude vysoce pravděpodobně vybaven stereofonními reproduktory.

xiaomimi10pro2

Fotografie balení: jde tedy skutečně o reálný kus nově připravovaného modelu v prodejním obalu?

Další uniklé obrázky naznačují, že je model vybaven stereofonními reproduktory. Mřížky reproduktorů lze nalézt na spodní a horní hraně těla smartphonu. Snímač otisků prstů by měl být nainstalován na displeji, na zařízení se nikde nenachází.

Nová série Xiaomi Mi 10 by měla být představena 11. února. Její cena by se měla pohybovat výrazně pod úrovní konkurence se stejnou výbavou. Nechme se tedy za tři týdny překvapit.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.