Menu

Zajímavé koncepty Dellu

09.01.2020 11:12 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Zajímavé koncepty Dellu

Zajímavé koncepty Dellu | foto: CHIP

Dell umožnil na výstavě CES 2020 návštěvníkům nahlédnout do svých vývojových laboratoří a představil několik konceptů. Je mezi nimi koncept UFO, Duet a Ori.

concept-ufo-04-nahled

Co se týká konceptu UFO, jde o malý, ale výkonný herní počítač osazený 8“ displejem s rozlišením 1900 x 1200 bodů. Je vybavený i odpojitelnými ovládacími prvky, takže na něm lze hrát nebo sledovat multimédia v různých režimech: jako s kompaktní herní konzolí s ovladači připojenými k displeji, s odpojenými ovladači a displejem s výklopným stojánkem umístěným na pevné podložce nebo lze zařízení připojit k externímu displeji a hrát pomocí odpojeného ovladače nebo použit klávesnici a myš jako u běžného PC. Koncept UFO je vybaven procesory Intel Core 10. generace, Wi-Fi, Bluetooth a rozhraním Thunderbolt k zajištění vysokého výkonu, připojení k síti a rozšiřitelnosti. Dell si ale vyhrál především s herními ovladači.

concept-duet-03-nahled

Mezi další koncepty Dellu patří Duet, což je přenosný počítač se dvěma 13,4palcovými displeji a Ori, což je skládací zařízení, které nabízí obvyklý displej o úhlopříčce 13”, ale lze ho přeložit v půlce do snadno přenosné velikosti.

concept-ori-01-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení