Menu

Zalman představil patentovaná originální řešení

11.06.2019 11:04 | Milan Loucký + Přidat komentář
Zalman představil patentovaná originální řešení

Zalman představil patentovaná originální řešení | foto: CHIP

Na veletrhu Computex 2019 představil Zalman více než padesát nových produktů včetně několika zajímavých patentovaných řešení chlazení.

Zalman například dokázal zvýšit plochu radiátoru CPU chlazení ve stávajícím rozměru originálním řešením o 15 %. Společnost Zalman tak potvrdila svoji dlouholetou pověst předního a inovativního výrobce CPU chlazení a počítačových skříní. Mezi novinkami tohoto výrobce zaujaly návštěvníky veletrhu Computex 2019 především nové typy CPU chlazení s několika patenty a originálním řešením, designové a netradiční počítačové skříně, ventilátory chlazení s RGB podsvícením a celá řada nových zdrojů. Mezi novinky patří:

Patentované řešení radiátoru

CPU chlazení Zalman CNPS20X je postaveno jako první na světě na patentovaném čtyřrozměrném řešení s využitím vlnitého radiátoru. Originální řešení zvyšuje chladicí plochu o 15 % pomocí 3D stereoskopického radiátoru a poskytuje výkon chlazení s hodnotami útočícími na světové prvenství.

Vodní chlazení s duálními lopatkami

Zalman Reserator 5 je produktová řada vodního chlazení s patentovaným systémem, který u ventilátorů využívá jako první na světě duální (zdvojené) lopatky. Chladič je vybaven ovládáním tlaku kapaliny v potrubí s průměrem 11 milimetrů. Nová produktová řada chladičů má i efektní LED podsvícení.

Agresivní design

Počítačová skříň formátu ATX-Mid Tower s označením Z-Machine 500 je dílem vrcholného herního designu s agresivním vzhledem a s bohatým a efektním RGB podsvícením předinstalovaných ventilátorů. Pozice pro základní desku je v horní části skříně.

Trojúhelníková skříň

Atypická počítačová skříň X 101 zaujme nejen svým trojúhelníkovým tvarem, ale také nasazením rozhraní USB C a efektním RGB podsvícením, které zdůrazňuje kontury a netradiční siluetu skříně. Skříň je formátu ATX.

Sériová výroba nových produktů Zalman začne ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení