Menu
CHIP Speedtest

Zdarma prémiová kalkulačka pro Android: akce od Googlu na NT Calculator Pro

03.07.2020 10:15 | Jiří Palyza
Zdarma prémiová kalkulačka pro Android: akce od Googlu na NT Calculator Pro

Kalkulaček pro Android je k dispozici celá řada. Jen některé z nich jsou ale přehledné a snadno použitelné se širokou nabídkou funkcí. Tyto vlastnosti může nabídnout NT Calculator Pro.

Ať už jde o rychlou aritmetiku nebo složitější výpočty či převody, kalkulačky jsou pro nás často praktickým pomocníkem. Kalkulačka je součástí instalace každého smartphonu, obvykle ale řeší jen jednoduché úkoly. Pokud ale chcete používat i složitější výpočty, hodí se NT Calculator. Tato aplikace je k dispozici pro Android a může tak nahradit systémovou aplikaci od Google.

S bezplatnou verzí NT Calculatoru Pro můžete počítat téměř cokoliv: od vědeckých funkcí až k převodu jednotek, aplikace nabízí velké množství převodníků.

Stáhněte si: NT Calculator

ntcalculator-logo

NT Calculator Pro - Android App 3.4.13

CHIP hodnotí Dobrý

Pokročilý kalkulátor je dočasně k dispozici k bezplatnému stažení.

Stáhněte si

 

Výhody
přehledné rozhraní
mnoho převodníků a možností výpočtů
Nevýhody
nemá řešení rovnic

Bezplatná verze NT Calculatoru Pro

ntcalculator1

NT Calculator je praktická kalkulačka pro každý smartphone s Androidem.

Typy výpočtů jsou rozděleny do kategorií standardní kalkulačka a převodník. Výpočty se zaznamenávají v historii, která se vymaže při každém uzavření aplikace. Mazání lze v nastavení deaktivovat.

V režimu kalkulačky jsou k dispozici následující výpočty: standardní, vědecké, radix (různé číselné soustavy), půjčky, čas a datum. V kategorii převaděčů pak najdete převody a výpočty ploch, úhlů, dat, energií, délkových měr, teploty, času, rychlosti a hmotnosti. V nastavení si také můžete určit, který z režimů se zobrazí při spuštění aplikace.

Stažení se vyplatí

NT Calculator je dobrý kalkulátor s přehledným rozhraním bez komplikací a záludností. K dispozici je mnoho funkcí a přímo můžete převádět mnoho různých jednotek. Přesto je aplikace stále dostatečně jednoduchá pro běžné používání v každodenním životě. Postrádá ale funkce grafů a funkce pro řešení rovnic. Chválu si zaslouží kromě grafického provedení i to, že aplikace nevyžaduje zbytečná oprávnění a v profesionální verzi nezobrazuje reklamu.

mohlo by vás také zajímat: bezplatný převodník videa – široká podpora formátů a bez nutnosti instalace


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení