Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pět let záruky s dárky pro více zážitků

redakce 28.10.2018

U příležitosti deseti let oslav od vzniku stále populárnějšího standardu systémových fotoaparátů, tzv. bezzrcadlovek, společnost Panasonic startuje kampaň na podporu uživatelů a jejich zážitků.

Velká kampaň potrvá až do 15. prosince 2018. Zákazníkům Panasonic skrze své prodejce nabídne rozšířenou záruku na nově nakoupené digitální fotoaparáty Lumix G po dobu pěti let bezstarostného používání, tři špičkové objektivy či další atraktivní příslušenství zdarma. Prodejní kampaň probíhá u vybraných partnerů: afoto.cz, alza.cz, Fotolab.cz, Fotoskoda.cz, Fotovideoshop.sk, Mall.cz, Megapixel.cz, Prolaika.sk a Syntex.cz.

Panasonic slaví letos se svým systémem Lumix G deset let. V současné době fotoaparáty Lumix nabízejí to nejlepší, co mohou tvůrci digitální fotografie a videa využít: kvalitní fotografie a video ve vysokém rozlišení 4K s dokonalou stabilizací, vysoký výkon v malém těle, odolnost, největší nabídku objektivů včetně objektivů Leica. „Právě na oslavu desátého výročí našeho rozvinutého systému Lumix G jsme připravili prodejní kampaň pro své zákazníky. Pevně věříme, že focení bez starostí s pětiletou zárukou či dárek v podobě špičkových vysoce světelných objektivů jim přinese další rozměr v jejich tvorbě. Nezbývá, než dodat foťte, filmujte, žijte. A jelikož věříme, že foto a videografie je v první řadě o zážitcích, dostanou zákazníci, kteří si pořídí v uvedené kampani modely Lumix G, již brzy možnost vyhrát zážitek, který za peníze nelze koupit,“ říká k nové kampani Michal Novák, produktový manažer společnosti Panasonic.

K vybraným modelům Panasonic Lumix G mají zákazníci nyní možnost získat pět let jistoty, že nepřijdou o jedinou fotku nebo video, které získají na svých cestách, v práci, při sportu nebo jiném dobrodružství. Panasonic až do konce roku u vybraných modelů Lumix G nabízí další tři roky záruky navíc.

Do konce roku k vybraným modelům Lumix G zákazníci u vybraných prodejců získají atraktivní příslušenství, které jim v konkrétní situaci pomůže zachytit realitu a nezapomenutelnou atmosféru daného momentu. Při koupi různých fotoaparátů Lumix G mohou zákazníci obdržet navíc

-              Portrétní objektiv 43mm (85mm pro kinofilm) s vysokou světelností F1.7.

-              Základní pevný objektiv  25mm (50mm pro kinofilm) a vysokou světelností F1.7.

-              Reportážní objektiv typu pancake 20mm (40mm pro kinofilm) a vysokou světelností F1.7.

-              Bateriový vertikální grip .

-              Stylové originální kožené pohotovostní pouzdro s popruhem.

-              Náhradní akumulátory.

Limitovaná nabídka je omezena časově po dobu trvání kampaně nebo do vyprodání zásob.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud