Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Příslušenství s USB Type-C

Pavel Trousil 22.01.2016

Společnost Trust, výrobce příslušenství pro digitální zařízení, uvedl na trh portfolio zařízení s moderním konektorem USB Type-C. 

Nový konektor USB Type-C přináší oproti svým předchůdcům nejen menší velikost a uživatelsky přívětivý „oboustranný“ design, ale také schopnost nabíjet zařízení a přenášet data mezi nimi rychleji.

V návaznosti na tento fakt a vzrůstající popularitu rozhraní USB Type-C uvádí Trust na trh široké portfolio kompatibilních produktů. Patří mezi ně jak běžné příslušenství, tak i redukce, adaptéry a rozbočovače, které zajistí propojení stávajících rozhraní a nastupující platformy během relativně dlouhého překlenovacího období. V rámci nabídky Trust jsou tak již nyní dostupné například:

USB Type-C to VGA a USB Type-C to HDMI redukce umožňující „neUSB“ obrazový signál připojit ke konektoru Type-C a propojit tak moderní notebook či jiné Type-C zařízení s klasickým televizorem, monitorem či projektorem.

USB Type-C Cardreader čtečka karet pro usnadnění přenosu dat z paměťových karet např. microSD, SD, MSI Duo do zařízení s USB Type-C.

A pamatováno je samozřejmě i na nejběžnější USB konektor Type-A a to například rozbočovačem USB Type-C to USB3.1 Converter pro jedno zařízení nebo USB Type-C 4Ports USB3.1 Hub až pro 4 zařízení.

V rámci nabídky klasických produktů lze již nyní pořídit kompaktní myš USB Type-C retractable mini mouse. Je uzpůsobena pro praváky i leváky a díky své nízké hmotnosti, velikosti a zatahovacímu kabelu vhodná na cesty.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud