Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Temu e-shop: vybíráme nejzajímavější elektroniku doslova za pár korun

Jakub Fišer 27.09.2023
Zdroj: Midjourney (vygenerováno pomocí AI)

O existenci internetového obchodu Temu jsme na Chip.cz již informovali, stejně tak o jeho možných bezpečnostních rizicích. Faktem ale zůstává, že celá spousta elektroniky tam lze pořídit za nižší stovky či dokonce desítky korun. Vybrali jsme pro vás několik zajímavých produktů, které rozhodně stojí za to.

Kapitoly článku

Předně malé upozornění: žádný z uvedených produktů jsme neměli možnost vyzkoušet naživo, nejde tedy o recenzi nebo doporučení na základě testu. Pouze se snažíme poukázat na zajímavé akce v e-shopu, a pakliže nám na produktu přijde zároveň i něco nevhodného, jistě vás o tom informujeme. Nedoporučujeme falešné produkty a produkty, které kopírují Apple, Sony, Xiaomi či další velké výrobce.

Pletený univerzální kabel

Každý by měl vlastnit alespoň jeden univerzální rozbočovací kabel. Hodí se vám v případě, že nemáte všechny elektronické přístroje s jedním konektorem. Tento jednoduchý kabel s USB-A koncovkou nabízí tři různé konektory: USB-C, Lightning a microUSB. V nabídce je v černé, stříbrné, zlaté, modré a červené variantě a vyjde na 49 korun, doprava je zdarma.

Kabel z obchodu Temu
Zdroj: se svolením Temu

Čistič konektorů

Od kabelů se přesuňme k hygieně. Nějaká čisticí sada, kterou lze využít pro vyčištění hůře dostupných míst na vašem telefonu, ale třeba i počítači nebo chytrých hodinkách, se může hodit každému.

Temu má v nabídce tyto speciální kartáčky (připomínají ty mezizubní) o velikosti 0,7 centimetru, které můžete využít pro čištění zdířek pro reproduktor, mikrofon nebo již několikrát uvedených konektorů. V balení jich najdete deset a s dopravou zdarma vyjde zásilka na necelých 44 korun.

Čistič z obchodu Temu
Zdroj: se svolením Temu
Pouzdro k Nintendu Switch
Zdroj: se svolením Temu

Pouzdro pro milovníky Nintenda

Pokud jste hrdým majitelem konzole Switch od Nintenda, pravděpodobně jste si nějaké vlastní pouzdro již obstarali. Pokud ale ne, tohle je vaše šance. Temu prodává speciální ochranné pouzdro s rozměry 270 × 130 × 52 milimetrů a s ochranou proti poškrábání, tekutině, prachu nebo proti nárazům.

Uvnitř má pouzdro jednu velkou kapsu pro samotný Switch, dále přihrádku na herní karty a pak síťku pro kabel, náhradní Joy-Cony a podobně. K mání je v jediné černé barvě a to za 159 Kč včetně dopravy.

Zdroj: Temu


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbitVšechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud