Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

World of Tanks (konečně?) i s kolovými vozidly

redakce 08.02.2019

První velké rozšíření roku 2019 ve World of Tanks je tady. Jako zcela nová kategorie se ve hře objevují kolová vozidla, která nabídnou novou dimenzi hraní za lehké tanky.

Novinka vstupuje do hry s francouzskými vozy začínajících na Tier VI.

Kolová vozidla jsou k dispozici tato:

•             AMD Panhard 178B, Tier VI,

•             Hotchkiss EBR, Tier VII,

•             AML Lynx 6x6, Tier VIII,

•             Panhard EBR 90 (mle. 64), Tier IX,

•             Panhard EBR 105, Tier X.

Přidání francouzských kolových vozidel do hry vytváří novou roli na bojišti, objevuje se zde aktivní skaut, mrštný a rychlý průzkumník. Tyto stroje se musí přiblížit svým cílům, aby je i díky svému maskování rychle a nenápadně objevily pro spoluhráče.

Kolová vozidla se od „běžných“ tanků liší díky svým jedinečným novým mechanikám: funkci uzamčení na cíl a dvěma režimy jízdy. Jak zkoumáte nová vozidla, jsou tyto mechaniky postupně přidávány s každou úrovní. Jak stoupá úroveň, tak se také zvyšuje rozdíl v manévrování a rychlosti mezi dvěma dostupnými režimy, výchozím a jízdou.

Vývojářský tým strávil spoustu času debatami o tom, která vozidla by měla v nové kolové větvi být. Ve výsledku se borci rozhodli pro šest kolových vozidel, z nichž pět se dá vyzkoumat od úrovně VI do úrovně X, a jedno je prémiové. Všechna mají historický původ, a pouze vozidlo X. úrovně se od svého historického protějšku nepatrně liší.

Chcete-li shlédnout video na YouTube, týkající se nové verze WoT, prosím, máte ho tady.

 

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud