Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

IoT sety od AirLive pro chytré domácnosti

redakce 23.04.2017

AirLive představil tři balíčky svých IoT zařízení pro chytré domácnosti. Každý set Smart Life IoT zařízení AirLive poskytuje základní vybavení pro monitorování, zabezpečení a řízení chytré domácnosti.

Jednoduchá instalace typu „udělej to sám“ nevyžaduje žádné velké odborné zkušenosti a zvládne ji každý. Pomocí AirLive Smart Life si snadno zabezpečíte svůj domov. Senzor umístěný na dveřích nebo okně spustí poplach, jakmile se je někdo nepovolaný pokusí otevřít.  Současně s hlasem sirény vám přijde zpráva do mobilu, ať jste kdekoli. Vy můžete následně například vzdáleně zapnout světla v domácnosti na odstrašení lupiče.

Na zprovoznění celého systému stačí čtyři jednoduché kroky: Naistaluj bránu – Stáhni aplikaci – Naistaluj senzory – Užívej.

AirLive Smart Life IoT zařízení jsou vybavena P2P technologií. Uživateli stačí připojit IoT zařízení k základní jednotce a naskenovat QR kód do řídící aplikace. Následně může řídit a sledovat IoT senzory vzdáleně, třeba ze zahraničí.

AirLive IP kamera SmartCube 300W je Wi-Fi kamera s vysokým rozlišením. Díky AirLive Smart Life aplikaci můžete sledovat v reálném čase, co se děje ve vaší domácnosti.

Druhy balíčků

Balíčky SK-101 (základní jednotka/brána, senzor 3v1, PIR sensor, Smart Plug)

Balíček SK-102 (základní jednotka/brána, senzor 3v1, PIR sensor)

Balíček SK-103 (základní jednotka/brána, senzor 3v1, PIR sensor, bezdrátový Cube)

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme